Zmartwychwstanie Pańskie

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Kacprowi, Helenie i Piotrowi Adamiak; Sebastianowi, Małgorzacie i Robertowi Połajdowicz; Barbarze Bochyńskiej; Katarzynie Bochyńskiej; Sylwii Woźna; Wiesławie Romańczuk; Radosławowi Kister; Irenie Pawlak. Dziękujemy za ofiarę 170 zł.
    W sobotą 6 kwietnia zapraszamy do sprzątania mieszkańców z Kolonii Pniówno i ul. Chełmskiej. Rodzinę: Kister Dominika; Franus; Czarneckich; Stolarczyk; Bonat; Ochman; Oziomek; Hanc; Matuszyńskich; Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. Podziękowania:
    Dziękujemy za ułożenie kwiatów i wykonanie dekoracji grobu: P. Jolancie Seroka; Irenie Winiarskiej, Joannie Malczewskiej; Halinie Rybaczuk; Zdzisławowi Bukszyńskiemu; Ks. Emilowi.
    Dziękujemy P. Jolancie i Stefanowi Roman za ofiarowanie bratków i upiększenie otoczenia przed kościołem.
    Dziękujemy bezimiennie za nowy obrus wielkanocny, koszt to 880 zł.
    Dziękujemy Strażakom za pomoc w procesji.
    Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie liturgii Triduum Paschalnego; czytającym, śpiewającym, ministrantom, P. Organiście
  3. Dziękujemy P. Łukaszowi Górnemu z Chylina Małego i jego firmie za gratisowe umycie schodów i kostki przed kościołem.
  4. Dziękujemy P. Jakubowi, Mateuszowi i Andrzejowi Chlebiuk i ich firmie za gratisowe skrócenie tui.
  5. Jutro, w Poniedziałek Wielkanocny msze św. o godz. 9.00; 11.30 i w kaplicach; nie ma mszy o godz. 16.00, taca w tym dniu przeznaczona jest na KUL.
  6. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego – Dzień Dobra –
    O godz. 12.30 Wystawienie i Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  7. Bóg zapłać za ofiary na ołtarz.
  8. Dziękujemy za ofiary wpłacone na konto parafii.
  9. Dziękujemy za ofiary na kwiaty do grobu.
  10. Informujemy, że odpust Parafialny ku Czci Św. Wojciecha obchodzić będziemy w niedzielę 28 kwietnia.

Harmonogram spotkań kandydatów do sakramentu bierzmowania

Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.

NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689