XXXII Niedziela Zwykła

  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Małgorzacie Kalita, Lucynie Domańskiej, Annie Jaroszewskiej, Joannie Kozak, Jakubowi Kozak. Dziękujemy za ofiarę 50 zł
    W sobotę 18 listopada zapraszamy do sprzątania – dwie kolejki – trzeba dokładnie posprzątać przed odpustem. Zapraszamy mieszkańców z Wierzbicy-Osiedla. Rodzinę: Adamika Andrzeja i Wiesława; Malik; Bąk senior i junior; Jabłońskich; Kraski Janusza; Kubów; Struskich; Mazio; Kraski Tadeusza. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. Za tydzień, 19 listopada obchodzić będziemy odpust parafialny ku czci Matki Bożej Ostrobramskiej, msze św. o godz. 9.00 i 12.00. Słowo Boże głosić będzie Ks. Andrzej Juźko – Dziekan i Proboszcz Parafii pw. Św. Anny w Lubartowie. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy; w tym dniu nie ma mszy św. w kaplicach.
  3. W czwartek od 8.30 zapraszamy i prosimy chętnych parafian do posprzątania otoczenia wokół kościoła i przygotowania świątyni na odpust.
  4. Duszpasterstwo Młodzieży Chełm zaprasza młodych do uczestnictwa w III Chełmskich obchodach Światowego Dnia Młodzieży 26 listopada w kościele pw. Chrystusa Odkupiciela w Chełmie. O godzinie 17 Msza Święta pod przewodnictwem bp. Adama Baba i uwielbienie. Szczegóły na plakacie.
  5. Za tydzień taca przeznaczona będzie na ogrzewanie kościoła.

Harmonogram spotkań kandydatów do sakramentu bierzmowania


Polecamy artykuł o witrażach w naszym kościele parafialnym.
Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:

PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689


WAŻNE:
Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.