XXXII Niedziela Zwykła

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P: Wioletcie Zauder; Agnieszce, Dominice i Wioletcie Kasjan; Joannie Iwaniuk; Hannie i Agnieszce Lipiec; Justynie Bojar; Renacie Kowalczyk. Dziękujemy za ofiarę 50 zł.
  W sobotę 12 listopada zapraszamy do sprzątania – dwie kolejki – trzeba dokładnie posprzątać przed odpustem. Zapraszamy mieszkańców z Władysławowa drugą część oraz Chylina Małego Rodzinę: Tołysz; Nadzieja; Miazga; Lipiec; Błachnia; Górny; Kapica. Zapraszamy już od godz. 8.00.
 2. W piątek, 11 listopada, przypada Święto Niepodległości. Zapraszamy na wspólną modlitwę w intencji naszej Ojczyzny. Msza Święta w naszej świątyni o godz. 9.00.
  Modlitewną pamięcią będziemy ogarniać wszystkich, którzy zginęli w walce o jej wolność. Niech zewnętrznym znakiem naszego świętowania będzie wywieszona flaga narodowa.
 3. Różaniec w intencji zmarłych polecanych w wypominkach codziennie o godz. 16.30. Zapraszamy serdecznie, aby naszym bliskim zmarłym wyjednać łaskę życia wiecznego.
 4. Za tydzień, 13 listopada obchodzić będziemy odpust parafialny ku czci Matki Bożej Ostrobramskiej, msze św. o godz. 9.00 i 12.00.
  Słowo Boże głosić będzie Ks. Grzegorz Garbacz – Proboszcz Parafii pw. Przenajdroższej Krwi Pana Jezusa w Wirkowicach. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy; w tym dniu nie ma mszy św. w kaplicach.
 5. Przypominamy, że nadal można zgłaszać kandydatów do Rady Duszpasterskiej.
 6. W czwartek od 8.30 zapraszamy i prosimy chętnych parafian do posprzątania otoczenia wokół kościoła i przygotowania świątyni na odpust.
 7. W zakrystii są do nabycia Kalendarze Maryjne na nowy rok – 9 zł.

W tym tygodniu patronują nam:
• czwartek, 10 listopada – Święty Leon Wielki (ok. 400-461), papież i doktor Kościoła, gorliwy obrońca wiary i orędownik pokoju;
• piątek, 11 listopada – Święty Marcin z Tours (316-397), najpierw żołnierz rzymski, potem biskup, gorliwy głosiciel Dobrej Nowiny;
• sobota, 12 listopada – Święty Jozafat Kuncewicz (1580-1623), biskup i męczennik, ewangelizator schizmatyków


HARMONOGRAM SPOTKAŃ KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA


Polecamy artykuł o witrażach w naszym kościele parafialnym.
Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:

PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NOWY NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689


WAŻNE:
Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.