XXXI Niedziela Zwykła

  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Mariannie i Adamowi Czarneckim; Agnieszce i Wojciechowi; Arlecie Młynarczyk; Danucie Łukasik; Gabrieli Czarneckiej; Janowi Borys. Dziękujemy za ofiarę 100 zł
    W sobotę 11 listopada zapraszamy do sprzątania mieszkańców z Wierzbicy-Osiedla. Rodzinę: Pałka; Kalita; Zdaniuk i Jaroszewskich; Domańskich; Oleszczuk; Żelechowskich. Zapraszamy ok godz. 10.00, po mszy św. za Ojczyznę.
  2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Lublinie. Za ofiary dziękujemy.
  3. W sobotę, 11 listopada, przypada Święto Niepodległości. Zapraszamy na wspólną modlitwę w intencji naszej ojczyzny. Msza Święta w naszej świątyni o godz. 9.00. Modlitewną pamięcią będziemy ogarniać wszystkich, którzy zginęli w walce o jej wolność. Niech zewnętrznym znakiem naszego świętowania będzie wywieszona flaga narodowa.
  4. Różaniec w intencji zmarłych polecanych w wypominkach codziennie o godz. 16.30. Zapraszamy serdecznie, aby naszym bliskim zmarłym wyjednać łaskę życia wiecznego.
  5. Odpust ku czci Matki Bożej Ostrobramskiej obchodzić będziemy 19 listopada.
  6. W zakrystii są do nabycia Kalendarze Maryjne na nowy rok.

Harmonogram spotkań kandydatów do sakramentu bierzmowania


Polecamy artykuł o witrażach w naszym kościele parafialnym.
Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:

PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689


WAŻNE:
Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.