XXX Niedziela Zwykła

  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Janowi Kostyła; Lucjanowi Kawalec; Agacie Kister; Krystynie Wilczewskiej; Adamowi Grajper. Dziękujemy za ofiarę 100 zł.
    W sobotę 4 listopada zapraszamy do sprzątania mieszkańców z Wierzbicy-Osiedla. Rodzinę: Czarneckich i Mazur; Młynarczyk i Łuszczyńskich; Łukasik; Czarneckiego Bolesława; Korcz; Borys. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. W środę Uroczystość Wszystkich Świętych – msze św. o godz. 9.00 w kościele, o 11.00 na cmentarzu, jak pozwolą warunki pogodowe. W Dzień Zaduszny – msze św. 9.00 i 17.00 w kościele. W tych dniach nie ma mszy św. w Kaplicach.
  3. Od 3 do 12 listopada będziemy się modlić w naszym kościele za wiernych zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach, szczegóły na odwrocie kart Wypominkowych.
  4. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek, I Sobota i I Niedziela Miesiąca. W piątek o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, spowiedź od godz. 16.00; Msza św. o godz.17.00. W sobotę o godz. 7.00 msza w intencji KR; w niedzielę adoracja i wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  5. Odpust ku czci Matki Bożej Ostrobramskiej obchodzić będziemy 19 listopada.
  6. W zakrystii są do nabycia Kalendarze Maryjne na nowy rok.
  7. Trwają jeszcze zapisy na pielgrzymkę do Wilna, która odbędzie się w dniach 10-12 listopada br. Zapraszamy wszystkich chętnych, Więcej informacji w gablocie przed kościołem. Zapisy u Księży.

Harmonogram spotkań kandydatów do sakramentu bierzmowania


Polecamy artykuł o witrażach w naszym kościele parafialnym.
Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:

PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689


WAŻNE:
Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.