XXX Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P: Krystyna Gniszka; Lilian Nadolska; Alina Papciak; Kazimiera Siwiela; Inka i Barbara Soszyńska; Edyta Bień. Dziękujemy za ofiarę zł.
    W sobotę 29 października zapraszamy do sprzątania mieszkańców z Władysławowa. Rodzinę: Zauder; Kasjan; Iwaniuk; Lipiec Wojewódzkich; Wolanciuk. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy codziennie do świątyni na nabożeństwo różańcowe na godz. 16.30.
  3. Dzisiejsza taca jest TACĄ INWESTYCYJNĄ.
  4. Informujemy, że w Uroczystość Wszystkich Świętych – msze św. o godz. 9.00 w kościele, o 11.00 na cmentarzu, jak pozwolą warunki pogodowe. Dzień Zaduszny – msze św. 9.00 i 17.00 w kościele. W tych dniach nie ma mszy św. w Kaplicach.
  5. Od 3 do 12 listopada będziemy się modlić w naszym kościele za wiernych zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach, szczegóły na odwrocie kart Wypominkowych.
  6. W tym roku Odpust ku czci Matki Bożej Ostrobramskiej obchodzić będziemy 13 listopada.
  7. W zakrystii są do nabycia Kalendarze Maryjne na nowy rok – 9 zł.

W tym tygodniu patronują nam:
• piątek, 28 października – Święci Szymon i Juda Tadeusz, Apostołowie, świadkowie życia Jezusa, głosiciele prawdy o Jego śmierci i zmartwychwstaniu.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.