XXVIII Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Ewie Mularczuk; Halinie Nakoniecznej; Bożenie Czarneckiej; Monice i Dariuszowi Czarneckim, Mateuszowi Czarneckiemu. Dziękujemy za ofiarę 120 zł
    W sobotę 21 października zapraszamy do sprzątania mieszkańców z Busówna Kolonii. Rodzinę: Nakoniecznego Andrzeja; Matysek; Greczkowskich senior i junior; Adamiak Stefana. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe o godz. 16.30 przed mszą św. a w niedzielę o godz. 15.30; Zapraszamy dzieci i młodzież.
  3. Dzisiejsza taca jest TACĄ INWESTYCYJNĄ za ofiary Dziękujemy.
  4. Dziś obchodzimy XXIII Dzień Papieski, pod hasłem Jan Paweł II – Cywilizacja życia. Modlitwą i ofiarami do puszek wspieramy Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. W ramach Dnia Papieskiego młodzież rozprowadza Kremówki Papieskie w cenie 7 zł za sztukę, są cegiełką wsparcia Spotkania Młodych Archidiecezji Lubelskiej.
  5. W sobotę, 21 października w czasie Mszy Świętej o godz. 17.00 chcemy wyrazić naszą wdzięczność nauczycielom, wychowawcom, katechetom oraz wszystkim pracownikom oświaty za trud ich pracy i wysiłek włożony w wychowanie młodego pokolenia. Zapraszamy w tym dniu do wspólnej modlitwy wszystkich dobrej woli a zwłaszcza pracowników i emerytów oświaty.
  6. Za tydzień w niedzielę 22 października nasze Szkolne Koło Caritas w ramach dni Papieskich organizuje Kiermasz Ciasta. Zachęcamy do wzięcia udziału i wsparcia poczynań naszego Koła Caritas.
  7. W zakrystii są do nabycia Kalendarze Maryjne na nowy rok.
  8. Trwają jeszcze zapisy na pielgrzymkę do Wilna, która odbędzie się w dniach 10-12 listopada br. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy pragną pomodlić się przed obrazem Matki Bożej Ostrobramskiej naszej Patronki i przed Oryginalnym Obrazem Miłosierdzia Bożego. Więcej informacji w gablocie przed kościołem. Zapisy u Księży.
  9. W kancelarii parafialnej, w każdy wtorek do końca października w godzinach od 13 do 14, jest możliwość uzyskania pomocy w pozyskaniu dofinansowań i złożenia wniosków w zakresie termomodernizacji domów w programach „Czyste powietrze” oraz „Mój prąd”. Specjalista z Firmy „Ale grzanie” czeka na wszystkich zainteresowanych pozyskaniem środków. Zachęcamy do przybycia i rozmowy.

Harmonogram spotkań kandydatów do sakramentu bierzmowania

Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.

NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689