XXVII Niedziela Zwykła

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Irenie i Janowi Skrochockim; Marcinowi i Marzenie Skrochockiej; Halinie Włoch; Alicji i Aleksandrowi Czarneckim; Joannie Kołodziej; Dorocie Pasztelan. Dziękujemy za ofiarę 120 zł
  W sobotę 14 października zapraszamy do sprzątania mieszkańców z Busówna Kolonii. Rodzinę: Mularczuk senior i junior; Flis; Nakoniecznych; Czarneckiego Romana; Czarneckiego Dariusza, Czarneckiego Mateusza. Zapraszamy już od godz. 8.00.
 2. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe o godz. 16.30 przed mszą św. a w niedzielę o godz. 15.30; Zapraszamy dzieci i młodzież.
 3. 15 października przypada kolejny Dzień Papieski. Modlitwą i ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  W ramach Dnia Papieskiego w naszej parafii będą rozprowadzane Kremówki Papieskie wraz z materiałami formacyjnymi przez młodzież, które są cegiełką wsparcia finansowego Spotkania Młodych Archidiecezji Lubelskiej. Kremówki w niedzielę nad ranem przyjeżdżają do Lublina z Wadowic i trafiają do nas w cenie 7 zł za sztukę.
 4. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca, a więc TACA INWESTYCYJNA
 5. W zakrystii są do nabycia Kalendarze Maryjne na nowy rok
 6. Bóg zapłać za ofiary na kościół: Maria Łakuta-100; ;
 7. W dniach 10-12 listopada br. Nasza Parafia organizuje pielgrzymkę do Wilna. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy pragną spędzić Narodowe Święto w Wilnie i modlić się przed obrazem Matki Bożej Ostrobramskiej naszej Patronki. Jest to również wspaniała okazja do tego, aby przed Oryginalnym Obrazem Miłosierdzia Bożego złożyć Bogu wszystkie swoje troski, radości i czerpać siłę z tego Bożego źródła. Więcej informacji w gablocie przed kościołem. Zapisy u Księży.
 8. W kancelarii parafialnej, w każdy wtorek do końca października w godzinach od 13 do 14, jest możliwość uzyskania pomocy w pozyskaniu dofinansowań i złożenia wniosków w zakresie termomodernizacji domów w programach „Czyste powietrze” oraz „Mój prąd”. Specjalista z Firmy „Ale grzanie” czeka na wszystkich zainteresowanych pozyskaniem środków. Zachęcamy do przybycia i rozmowy.
 9. Ogłoszenie Wójta: Wójt Gminy Wierzbica informuje, że powstały nowe Siedziby komisji wyborczych w wyborach do Sejmu i Senatu. Zlokalizowane są one w Domu Kultury w Busównie, w Domu Kultury w Pniównie, w Domu Kultury w Wierzbicy

Harmonogram spotkań kandydatów do sakramentu bierzmowania


Polecamy artykuł o witrażach w naszym kościele parafialnym.
Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:

PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689


WAŻNE:
Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.