XXVI Niedziela Zwykła

  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Edycie i Julii Dybek; Barbarze Hryciuk; Alinie Skrochockiej; Agacie Grajper; Dorocie Głuchowskiej; Filipowi, Kalinie i Agacie Krzeszczyk. Dziękujemy za ofiarę 50 zł
    W sobotę 7 października zapraszamy do sprzątania mieszkańców z Busówna Kolonii. Rodzinę: Skrochockiego Jana i Piotr; Włoch; Czarneckiego Aleksandra i Sebastiana; Kołodziej; Brodowskich; Pasztelan . Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. W tym tygodniu przypada I Czwartek; I Piątek i I Sobota Miesiąca. W piątek o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, spowiedź od godz. 16.00; Msza I Piątkowa o 17.00. W sobotę o godz. 17.00 msza w intencji KR oraz w intencji wynagradzającej a po niej Adoracja do godz.21.00.
  3. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe o godz. 16.30 przed mszą św. a w niedzielę o godz. 15.30; Zapraszamy dzieci i młodzież. Osoby modlące się na różańcu mogą zyskać łaskę odpustu zupełnego, czyli darowanie kar czyśćcowych za grzechy. Taki odpust pod zwykłymi warunkami można zyskać co dziennie, odmawiając jedną część różańca.
  4. W zakrystii są do nabycia Kalendarze Maryjne na nowy rok.
  5. W dniach 10-12 listopada br. Nasza Parafia organizuje pielgrzymkę do Wilna. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy pragną spędzić Narodowe Święto w Wilnie i modlić się przed obrazem Matki Bożej Ostrobramskiej naszej Patronki. Jest to również wspaniała okazja do tego, aby przed Oryginalnym Obrazem Miłosierdzia Bożego złożyć Bogu wszystkie swoje troski, radości i czerpać siłę z tego Bożego źródła. Więcej informacji w gablocie przed kościołem. Zapisy u Księży. PROGRAM PIELGRZYMKI.
  6. W kancelarii parafialnej, w każdy wtorek do końca października w godzinach od 13 do 14, jest możliwość porozmawiania i uzyskania (nieodpłatnie!) pomocy w pozyskaniu dofinansowań i złożenia wniosków w zakresie termomodernizacji domów w programach „Czyste powietrze” oraz „Mój prąd”. Specjalista z Firmy „Ale grzanie” czeka na wszystkich zainteresowanych pozyskaniem środków. Zachęcamy do przybycia i rozmowy.

Harmonogram spotkań kandydatów do sakramentu bierzmowania


Polecamy artykuł o witrażach w naszym kościele parafialnym.
Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:

PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689


WAŻNE:
Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.