XXV Niedziela Zwykła

  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Renacie Szpeflik; Helenie Mazurek; Agnieszce Baranowskiej; Anecie Szpeflik; Henryce i Adamowi Kraska.
    W sobotę 30 września zapraszamy do sprzątania mieszkańców z Busówna Kolonii. Rodzinę: Dybek; Kniaziuk; Mielniczuk; Dobrowolskich, Leszczyńskich; Hryciuk; Bondyra; Kamińskich. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na Seminarium Duchowne w Lublinie.
  3. Za tydzień 1 października o godz. 17.15 w naszym kościele odbędzie się koncert z okazji 45 rocznicy wyboru Św. Jana Pawła II na papieża oraz Dnia Papieskiego. Wystąpi Lubelska Federacja Bardów. Serdecznie zapraszamy.
  4. W zakrystii są do nabycia Kalendarze Maryjne na nowy rok
  5. Zapraszamy wszystkich naszych Parafian do odwiedzania plebani – a dokładnie kancelarii, w której, w każdy wtorek do końca października w godzinach od 13 do 14, będzie możliwość porozmawiania i uzyskania (nieodpłatnie!) pomocy w pozyskaniu dla Was dofinansowań i złożenia wniosków w zakresie termomodernizacji Waszych domów w programach „Czyste powietrze” oraz „Mój prąd” przez specjalistę z Firmy „Ale grzanie”, która dokonała w naszej plebanii instalacji pomp ciepła, fotowoltaiki, kolektorów słonecznych i klimatyzacji, dzięki czemu możemy się cieszyć prawie bez-kosztowym ogrzewaniem, ciepłą wodą, chłodzeniem i mamy darmowy prąd. Zachęcamy do przybycia i rozmowy.

Harmonogram spotkań kandydatów do sakramentu bierzmowania


Polecamy artykuł o witrażach w naszym kościele parafialnym.
Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:

PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689


WAŻNE:
Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.