XXIX Niedziela Zwykła

  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Katarzynie i Andrzejowi Nakoniecznym; Annie Matysek; Irenie Greczkowskiej; Jarosławowi Greczkowskiemu; Annie Adamiak. Dziękujemy za ofiarę 50 zł
    W sobotę 28 października zapraszamy do sprzątania mieszkańców z Wierzbicy-Osiedla. Rodzinę: Kostyła; Kawalec; Kister; Wilczewskich; Grajper. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe o godz. 16.30 przed mszą św. a w niedzielę o godz. 15.30; Zapraszamy dzieci i młodzież.
  3. W zakrystii są do nabycia Kalendarze Maryjne na nowy rok.
  4. Bóg zapłać za ofiary na kościół: bezimienna-100;
  5. Trwają jeszcze zapisy na pielgrzymkę do Wilna, która odbędzie się w dniach 10-12 listopada br. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy pragną pomodlić się przed obrazem Matki Bożej Ostrobramskiej naszej Patronki i przed Oryginalnym Obrazem Miłosierdzia Bożego. Więcej informacji w gablocie przed kościołem. Zapisy u Księży.
  6. W kancelarii parafialnej, w każdy wtorek do końca października w godzinach od 13 do 14, jest możliwość uzyskania pomocy w pozyskaniu dofinansowań i złożenia wniosków w zakresie termomodernizacji domów w programach „Czyste powietrze” oraz „Mój prąd”. Specjalista z Firmy „Ale grzanie” czeka na wszystkich zainteresowanych pozyskaniem środków. Zachęcamy do przybycia i rozmowy.
  7. Ogłoszenie Wójta Gminy: Wójt Gminy Wierzbica zaprasza na spotkanie z onkologiem, które odbędzie się 24 października w Domu Kultury w Wierzbicy o godz. 17.00. Szczegóły w gablocie przed kościołem.

Harmonogram spotkań kandydatów do sakramentu bierzmowania


Polecamy artykuł o witrażach w naszym kościele parafialnym.
Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:

PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689


WAŻNE:
Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.