XXIX Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P: Danucie Wawruszak; Danucie Kędziora; Irenie Kita; Sabinie i Tadeuszowi Gorczyckim; Magdzie Czyszewicz; Danucie Kniaziuk. Dziękujemy za ofiarę 50 zł.
    W sobotę 22 października zapraszamy do sprzątania mieszkańców z ul. Promykowej. Rodzinę: Kutyla; Gniszka; Nadolskich; Papciak; Siwiela; Soszyńskich; Gajdemskich; Jaroszewskich. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy codziennie do świątyni na nabożeństwo różańcowe na godz. 16.30.
  3. Dziś przypada kolejna rocznica wyboru Kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Przez wstawiennictwo Świętego Jana Pawła II módlmy się o Bożę opiekę dla całej naszej ojczyzny.
  4. Dziś przypada również kolejny Dzień Papieski. Modlitwą i ofiarami do puszek wspieramy Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Głównym jej zadaniem jest promocja nauczania Jana Pawła II oraz wspieranie edukacji dzieci i młodzieży z ubogich rodzin. Dziękujemy za każdy gest życzliwości i wsparcie tej inicjatywy.
  5. W przyszłą niedzielę zaległa TACA INWESTYCYJNA.
  6. W zakrystii są do nabycia Kalendarze Maryjne na nowy rok – 9 zł.

W tym tygodniu patronują nam:
• poniedziałek, 17 października – Święty Ignacy Antiocheński (I/II w.), po Świętym Piotrze biskup Antiochii, męczennik za wiarę;
• wtorek, 18 października – Święty Łukasz, współpracownik Świętego Pawła, autor Ewangelii i Dziejów Apostolskich, patron służby zdrowia;
• czwartek, 20 października – Święty Jan Kanty (1390-1473), prezbiter, wykładowca teologii i filozofii, człowiek wielkiego miłosierdzia wobec ubogich;
• sobota, 22 października – Święty Jan Paweł II (1920-2005), papież, wielki czciciel Matki Chrystusa.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.