XVII Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P: Monice Krzeszczyk; Dorocie i Kazimierzowi Skubij; Katarzynie Michalskiej. Dziękujemy za ofiarę 60 zł.
    W sobotę 8 października zapraszamy do sprzątania mieszkańców z ul. Promykowej. Rodzinę: Sobczuk; Prus; Łysomirskich; Oziomek; Soszyńskich; Szastak; Rejmak. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe o godz. 16.30 przed mszą św. a w niedzielę o godz. 15.30; Zapraszamy dzieci i młodzież. Osoby modlące się na różańcu mogą zyskać łaskę odpustu zupełnego, czyli darowanie kar czyśćcowych za grzechy. Taki odpust pod zwykłymi warunkami można zyskać co dziennie, odmawiając jedną część różańca.
  3. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek. W piątek o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, spowiedź od godz. 16.00; Msza św. o godz.17.00.
  4. W zakrystii są do nabycia Kalendarze Maryjne na nowy rok.
  5. Bóg zapłać za ofiary na kościół: bezimienna-150;

W tym tygodniu patronują nam:
• wtorek, 4 października – Święty Franciszek z Asyżu (1182-1226), założyciel zakonu franciszkańskiego, misjonarz, mistyk;
• środa, 5 października – Święta Faustyna Kowalska (1905-1938), zakonnica, mistyczka, Apostołka Bożego Miłosierdzia.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.