Wniebowstąpienie Pańskie

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Dominice Kister; Wiesławie Romańczuk; Barbarze Bochyńskiej; Katarzynie Bochyńskiej; Sylwii Woźny; Małgorzacie Połajdowicz; Helenie Adamiak. Dziękujemy za ofiarę 140 zł.
    W sobotę 27 maja sprzątają rodzice dzieci komunijnych; następnie w sobotę 3 czerwca rodzice kandydatów do bierzmowania. W sobotę 10 czerwca rozpoczyna się nowa kolejka od Busówna.
  2. Nabożeństwa Majowe w naszej świątyni codziennie o godz. 16.30 a w niedzielę o godz. 15.30. Zapraszamy na wspólną modlitwę, aby uwielbiać Matkę Zbawiciela śpiewem Litanii loretańskiej.
  3. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na inwestycje. Za zrozumienie i hojność dziękujemy.
  4. Za tydzień w naszej parafii o godz. 11.30 odbędzie się uroczystość I Komunii Świętej. Spowiedź dzieci I komunijnych, rodziców chrzestnych i gości w piątek 26 maja o godz. 18.30.
  5. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania rozprowadza kremówki, które są cegiełką wsparcia finansowego Spotkania Młodych Archidiecezji Lubelskiej. Dodatkiem do kremówek są Broszury z mało znanymi historiami z życia św. Jana Pawła II.

POŚWIĘCENIA PÓL
    Środa – 24 maja – godz. 18.00 – Pniówno w Kaplicy
    Środa – 24 maja – godz. 18.00 – Staszyce w Kaplicy
    Czwartek – 25 maja – godz. 18.00 – Busówno

JAK POZWOLĄ WARUNKI POGODOWE

HARMONOGRAM SPOTKAŃ KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.

NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689