VII Niedziela Zwykła

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Piotrowi Chachaj; Agnieszce i Annie Bukszyńskim; Jolancie Pilipczuk; Annie Radzickiej; Justynie i Lucy nie Roman; Marii Celińskiej; Renacie Marczyk. Dziękujemy za ofiarę 80 zł.
  W sobotę 25 lutego zapraszamy do sprzątania rodziny z Wierzbicy wsi. Rodzinę: Dragan; Tuszewskich; Krasińskich; Surowiec; Gąsiewskich. Zapraszamy od godz. 8.00.
 2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na ogrzewanie kościoła.
 3. W najbliższą środę, 22 lutego, przypada Środa Popielcowa rozpoczynająca w Kościele czas Wielkiego Postu. To dzień, kiedy wchodzimy na drogę pokuty i nawrócenia. Zewnętrznym znakiem takiej postawy jest obrzęd posypania głów popiołem. Ten gest jest wyrazem pokuty, uniżenia przed Bogiem. Msze Święte tego dnia o godz. 9:00 i 17:00. W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły /jeden posiłek do syta i dwa mniejsze oraz wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych/. Na mszy wieczornej poświęcenie książeczek do Nabożeństwa dzieciom przygotowującym się do I Komunii Św. – serdecznie zapraszamy.
 4. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na Nabożeństwa:
  Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16:30;
  Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15:30.

  Każdy kto bierze udział w Drodze Krzyżowej i w Gorzkich Żalach może uzyskać odpust zupełny, który może ofiarować za siebie lub za zmarłą osobę.
 5. Dziękujemy za ofiary na Kościół: bezimienna – 100;
 6. Dziękujemy również za ofiary wpłacone na konto parafii.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA


Polecamy artykuł o witrażach w naszym kościele parafialnym.
Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:

PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689


WAŻNE:
Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.