VII Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Piotrowi Chachaj; Agnieszce i Annie Bukszyńskim; Jolancie Pilipczuk; Annie Radzickiej; Justynie i Lucy nie Roman; Marii Celińskiej; Renacie Marczyk. Dziękujemy za ofiarę 80 zł.
    W sobotę 25 lutego zapraszamy do sprzątania rodziny z Wierzbicy wsi. Rodzinę: Dragan; Tuszewskich; Krasińskich; Surowiec; Gąsiewskich. Zapraszamy od godz. 8.00.
  2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na ogrzewanie kościoła.
  3. W najbliższą środę, 22 lutego, przypada Środa Popielcowa rozpoczynająca w Kościele czas Wielkiego Postu. To dzień, kiedy wchodzimy na drogę pokuty i nawrócenia. Zewnętrznym znakiem takiej postawy jest obrzęd posypania głów popiołem. Ten gest jest wyrazem pokuty, uniżenia przed Bogiem. Msze Święte tego dnia o godz. 9:00 i 17:00. W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły /jeden posiłek do syta i dwa mniejsze oraz wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych/. Na mszy wieczornej poświęcenie książeczek do Nabożeństwa dzieciom przygotowującym się do I Komunii Św. – serdecznie zapraszamy.
  4. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na Nabożeństwa:
    Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16:30;
    Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15:30.

Każdy kto bierze udział w Drodze Krzyżowej i w Gorzkich Żalach może uzyskać odpust zupełny, który może ofiarować za siebie lub za zmarłą osobę.
  5. Dziękujemy za ofiary na Kościół: bezimienna – 100;
  6. Dziękujemy również za ofiary wpłacone na konto parafii.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.

NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689