VI Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Katarzynie i Pawłowie Jemiołom; Ireneuszowi Marczyk; Krystynie Guz; Teresie i Janowi Kocińskim; Lucynie Rycombel. Dziękujemy za ofiarę 90 zł.
    W sobotę 18 lutego zapraszamy do sprzątania rodziny z Wierzbicy wsi. Rodzinę: Bukszyńskich senior i junior; Domańskich; Pilipczuk; Radzickich senior i junior; Roman. Zapraszamy od godz. 8.00.
  2. Za tydzień taca przeznaczona będzie na ogrzewanie kościoła. Już tradycyjnie, taca w każdą trzecią niedziele miesiąca w sezonie grzewczym jest przeznaczona na ogrzewanie.
  3. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Lublinie.
  4. Dziś trwa zbiórka ofiar do puszki na rzecz osób poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii.

W tym tygodniu patronują nam:
    • poniedziałek, 14 lutego – Święty Cyryl (826-869), mnich i Święty Metody (815/820-885) biskup, apostołowie Słowian, współpatroni Europy.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.

NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689