VI Niedziela Wielkanocna

  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Magdalenie i Małgorzacie Buch; Edycie Sidoruk; Małgorzacie Kazińskiej; Krystynie Biszczan; Alinie Czuba; Helenie Bożek; Elżbiecie Mularczuk. Dziękujemy za ofiarę 130 zł.
    W sobotą 11 maja zapraszamy do sprzątania mieszkańców z ul. Kasztanowej 1. Rodzinę: Śmigielskich; Kaszczuk; Winiarskich; Seroka; Guz; Wawruszak. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. Nabożeństwa majowe w naszej świątyni codziennie o godz. 16.30 a w niedzielę o godz. 15.30. Zapraszamy na wspólną modlitwę, aby uwielbiać Matkę Zbawiciela śpiewem Litanii loretańskiej.
  3. W przyszłą niedzielę 12 maja w naszej parafii będą rozprowadzone Kremówki Papieskie przez młodzież przygotowującą się do bierzmowania, które są cegiełką wsparcia finansowego Spotkania Młodych Archidiecezji Lubelskiej. Kremówki w niedzielę nad ranem przyjeżdżają do Lublina z Wadowic i trafiają do nas w cenie 8 zł za sztukę. Serdecznie zachęcamy do wsparcia SMALu.
  4. Bóg zapłać za ofiary na ołtarz: bezimienna – 200 zł.

Harmonogram spotkań kandydatów do sakramentu bierzmowania


Polecamy artykuł o witrażach w naszym kościele parafialnym.
Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:

PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689


WAŻNE:
Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.