V Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Iwonie Kozak; Joannie Malczewskiej; Renacie Łopatniuk; Przemysławowi Mazurek: Piotrowi i Zofii Gajdemskim; Ewie Guz. Dziękujemy za ofiarę 120 zł.
    W sobotę 10 lutego zapraszamy do sprzątania rodziny z Wierzbicy-Osiedla. Rodzinę: Cygan Błaszczuk; Mazur; Stelmaszuk. Zapraszamy od godz. 8.00.
  2. W najbliższą niedzielę obchodzić będziemy 32 Światowy Dzień Chorych. Został on ustanowiony przez św. Jana Pawła II we wspomnienie liturgiczne Matki Bożej z Lourdes jako dzień szczególnej refleksji i modlitwy w intencji chorych.
    Z tej okazji w naszym kościele Msza Św. z udzieleniem sakramentu Namaszczenia Chorych odbędzie się w przyszłą niedzielę – 11 lutego o godz. 16.00

Harmonogram spotkań kandydatów do sakramentu bierzmowania

Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.

NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689