V Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Barbarze Łukaszczyk; Krystynie Sidoruk; Teresie i Zbigniewowi Piskorskim; Zofii Juzakowskiej; Waldemarowi Barcikowskiemu; Marii i Henrykowi Barcikowskim. Dziękujemy za ofiarę 60 zł.
    W sobotę 11 lutego zapraszamy do sprzątania rodziny z Wierzbicy wsi. Rodzinę: Jemioła; Surowiec; Marczyk; Kister senior i junior; Guz; Kocińskich. Zapraszamy od godz. 8.00.
  2. W sobotę, 11 lutego, przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. W 1858 roku Maryja objawiła się Bernadecie Soubirous w Grocie Massabielskiej. Wzywała wówczas do modlitwy i pokuty. Dziś Lourdes to jedno z najbardziej znanych sanktuariów maryjnych na świecie. Słynie z wielu pielgrzymek oraz licznych uzdrowień duszy i ciała.
  3. Dzień wspomnienia Najświętszej Maryi Panny z Lourdes jest obchodzony także jako Światowy Dzień Chorych. Szczególną modlitwą będziemy otaczać wszystkich, którzy zmagają się z trudnościami choroby i cierpienia. Msza Święta w intencji chorych z udzieleniem sakramentu namaszczenia o godz. 17.00 – serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. W następną niedzielę taca przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne w Lublinie.

W tym tygodniu patronują nam:
    • piątek, 10 lutego – Święta Scholastyka (ok. 480-542), dziewica, siostra bliźniaczka Świętego Benedykta, patrona Europy.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.

NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689