1. Dziękujemy ks. rekolekcjoniście – ks. Grzegorzowi Garbaczowi.
  2. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Arturowi Błażejewicz; Elżbiecie i Jarosławowi Roman; Wioletcie Błażejewicz; Małgorzacie i Markowi Marczuk; Gabrielowi i Markowi Rzeszut. Dziękujemy za ofiarę 50 zł.
    W sobotą 1 kwietnia zapraszamy do sprzątania mieszkańców z Wierzbicy Wsi. Rodzinę: Surowiec; Domańskich; Maleszyk; Suszek senior i junior; Paryjczuk; Skuza. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  3. Dziękujemy bezimiennie za ufundowanie nowego paschału oraz za dary na stół rekolekcyjny.
  4. Najbliższa niedziela to Niedzielą Palmową. Błogosławieństwo palm na każdej Mszy Świętej. Dzieci zapraszamy na godz. 11.30 do udziału w uroczystej procesji z palmami – organizujemy konkurs na najładniejszą i największą Palmę wykonaną samodzielnie. W tym dniu obchodzić będziemy też 18 rocz. Śmierci Papieża Jana Pawła II zapraszamy do wspólnej modlitwy na godz. 15.00 w intencji obrony dobrego imienia naszego Papieża i naszej Ojczyzny.
  5. Zapraszamy na Nabożeństwa:
    • Drogę Krzyżową w piątek o godz. 16.30;
    • Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.30.
  6. Bardzo prosimy, aby nie odkładać spowiedzi na ostatnie dni Wielkiego Postu. Codziennie możemy korzystać z sakramentu pokuty i pojednania 30 minut przed każdą Mszą Świętą wieczorną.
  7. W piątek 31 marca od godz. 8.00 pragniemy odwiedzić chorych przed świętami. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii.
  8. W tym tygodniu przypada I Sobota i I Niedziela Miesiąca. W sobotę o godz. 7.00 msza w intencji KR; Niedziela to Niedziela Palmowa.
  9. Pod chórem na stoliku są do nabycia BARANKI i PASCHALIKI Wielkanocne – Caritas na stół wielkanocny w cenie 10 zł.
  10. Dziękujemy za ofiarę na kwiaty do Grobu: KR MB Nieustającej Pomocy z Wierzbicy i części Staszyc – 180zł; i ofiary wpłacone n konto parafii.
  11. W niedzielę 2 kwietnia w czasie mszy św. o godz. 16.00 młodzież klasy 7 złoży swoje deklaracje o rozpoczęciu przygotowanie do bierzmowania. Zapraszamy kandydatów wraz z rodzicami. Po mszy spotkanie.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.

NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689