V Niedziela Wielkanocna

 1. Dziękujemy Ks. Sylwesterowi Brzozowskiemu Kanclerzowi Kurii Metropolitalnej w Lublinie za skierowane do nas Słowo Boże.
 2. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Bożenie Matysiak; Czesławie i Janowi Bednarek; Irenie Skuza; Władysławowi Forysiuk; Franciszkowi Hanc; Marii Romaniuk. Dziękujemy za ofiarę 120 zł.
  W sobotą 4 maja zapraszamy do sprzątania mieszkańców z ul. Lubelskiej 4. Rodzinę: Buch; Sidoruk; Droń; Kazińskich; Biszczan; Czuba; Bożek; Mularczuk. Zapraszamy już od godz. 8.00.
 3. Dziękujemy bezimiennie za ofiarowanie 2 dzwonków liturgicznych, koszt 1500zł.
 4. Dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się oprawę dzisiejszej mszy św.: czytającym, śpiewającym, strażakom, szafarzom, ministrantom, organiście.
 5. Dziękujemy P. Jolancie Seroka i Irenie Winiarskiej za ułożenie kwiatów.
 6. Dziękujemy Paniom, które się trudzą w kuchni oraz bezimiennie za dary na stół odpustowy.
 7. Od środy zapraszamy na nabożeństwa majowe, aby śpiewem Litanii Loretańskiej wypraszać wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny w naszych codziennych potrzebach. Majówki w naszej świątyni w dni powszednie o godz. 16.30 a w niedzielę o godz. 15.30. Tych, którzy nie mogą uczestniczyć w nabożeństwach majowych w kościele, zachęcamy do modlitwy przy przydrożnych kapliczkach oraz w domach rodzinnych.
 8. W piątek obchodzimy Uroczystość NMP Królowej Polski – głównej patronki Polski, porządek mszy św. niedzielny.
 9. W tym tygodniu przypada I Piątek, I Sobota i I Niedziela Miesiąca. Piątek to Uroczystość NMP Królowej Polski. W sobotę o godz. 7.00 msza w intencji KR; w niedzielę adoracja i wystawienie Najświętszego Sakramentu.
 10. Bóg zapłać za ofiary na ołtarz.

Harmonogram spotkań kandydatów do sakramentu bierzmowania


Polecamy artykuł o witrażach w naszym kościele parafialnym.
Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:

PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689


WAŻNE:
Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.