V Niedziela Wielkanocna

  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Katarzynie Hanc; Dorocie Ochman.
    W sobotę 13 maja zapraszamy do sprzątania mieszkańców z Kol. Pniówno. Rodzinę: Stolarczyk; Czarneckich; Franus; Kister; Suszko; Pawlak. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. Dziękujemy bezimiennie strażakom za pomoc w rozładowaniu styropianu na dokończenie ocieplania stropu kościoła.
  3. Nabożeństwa majowe w naszej świątyni codziennie o godz. 16.30 a w niedzielę o godz. 15.30. Zapraszamy na wspólną modlitwę, aby uwielbiać Matkę Zbawiciela śpiewem Litanii loretańskiej.
  4. Za tydzień w naszej parafii będziemy gościć przedstawicieli Seminarium Duchownego w Lublinie / Ojca Duchownego oraz alumna/
  5. W przyszłą niedzielę 14 maja w naszej parafii będą rozprowadzone Kremówki Papieskie przez młodzież przygotowującą się do bierzmowania, które są cegiełką wsparcia finansowego Spotkania Młodych Archidiecezji Lubelskiej. Kremówki w niedzielę nad ranem przyjeżdżają do Lublina z Wadowic i trafiają do nas w cenie 7 zł za sztukę. Dodatkiem do kremówek będą Broszury z mało znanymi historiami z życia św. Jana Pawła II. Serdecznie zachęcamy do wsparcia SMALu.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA


Polecamy artykuł o witrażach w naszym kościele parafialnym.
Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:

PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689


WAŻNE:
Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.