Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

Szanowni Państwo,

Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia,
aby pokonanie śmierci przez Chrystusa było dla nas nadzieją na życie razem z Nim w niebie.

Życzymy Państwu, aby czas radości Wielkanocnej był okazją do spojrzenia na otaczający nas świat
z wdzięcznością, radością i miłością.

SZCZĘŚĆ BOŻE!

1.            Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Irenie Tatarskiej; Lucynie Niewińskiej; Urszuli Bakaj; Reginie Pudełko; Zbigniewowi Gonszewskiemu, Agacie Gonszewskiej; Stanisławowi Dejneka. Dziękujemy za ofiarę 70zł.
W sobotę 15 kwietnia zapraszamy do sprzątania mieszkańców z Wierzbicy Wsi. Rodzinę: Kowalczyk; Kozyra; Roman; Kęcik; Błaszczuk; Spadło senior i junior. Zapraszamy już od godz. 8.00.

2.            Podziękowania:

•             Dziękujemy za ułożenie kwiatów i wykonanie dekoracji grobu: P. Jolancie Seroka, Irenie Winiarskiej, Halinie Rybaczuk; Kamilowi i Norbertowi Bukszyńskiemu; Zdzisławowi Bukszyńskiemu; Ks. Emilowi.

•             Dziękujemy P. Jolancie i Stefanowi Roman za ofiarowanie bratków i upiększenie otoczenia przed kościołem.

•             Dziękujemy bezimiennie za nowe obrusy wielkanocne, koszt ich to 800 zł.

•             Dziękujemy Strażakom za pomoc w procesji.

•             Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie liturgii Triduum Paschalnego; czytającym, śpiewającym, ministrantom, P. Organiście

3.            Jutro, w Poniedziałek Wielkanocny msze św. o godz. 9.00; 11.30 i w kaplicach; nie ma mszy o godz. 16.00, taca w tym dniu przeznaczona jest na KUL.

4.            Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego – Dzień Dobra – o godz. 11.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego /prowadzą wolontariusze SKC z rodzinami/; o godz. 11.30 Msza dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę nad wolontariuszami, rodzinami i darczyńcami. Odbędzie się również inscenizacja „Szukam Przyjaciela” w wykonaniu wolontariuszy SKC oraz Kiermasz ciasta.

O godz. 12.30 Wystawienie i Adoracja Najświętszego Sakramentu.

5.            Szkolne Koło Caritas dziękuje za okazaną hojność podczas kiermaszu ozdób świątecznych. W kościele w Wierzbicy zebrano 1263,10 zł; w Staszycach – 86zł; w Pniównie – 60 zł. Zebrane fundusze przeznaczone są na zakup paczek świątecznych i obiadów dla uczniów z naszej szkoły będących w trudnej sytuacji materialnej.

5.            Za tydzień Taca inwestycyjna i na ogrzewanie kościoła

6.            Bóg zapłać za ofiary na kościół.

7.            Dziękujemy za ofiary składane z racji życzeń świątecznych.

8.            Informujemy, że odpust Parafialny ku Czci Św. Wojciecha obchodzić będziemy w niedzielę 23 kwietnia.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.

NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689