Świętej Rodziny

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Emilii Stepaniuk; Jadwidze Łopong; Danucie Mazur; Rafałowi i Pelagii Biernat; Barbarze Zięba. Dziękujemy za ofiarę 100 zł.
    W piątek 5 stycznia zapraszamy do sprzątania mieszkańców z Wierzbicy-Osiedla. Rodzinę: Łokińskich; Kozak; Kister; Kloc; Bartoszewskich; Jankiewicz . Zapraszamy na godz. 18.00.
  2. W sobotę – 6 stycznia – Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli, jest to święto nakazane, msze św. o godz. 9.00; ok godz. 11.30 na zakończenie orszaku i o godz. 16.00. W Staszycach msza św. o godz. 8.00 i w Pniównie wyjątkowo też o godz. 8.00.
    Poświecenie kadzidła i kredy, taca przeznaczona jest na „Krajowy Fundusz Misyjny”.

W tym dniu organizujemy Orszak Trzech Króli, Rozpoczniemy go o godz. 11.00 przy naszej Szkole, a następnie wspólnie kolędując przejdziemy w Orszaku do kościoła, aby pokłonić się Chrystusowi. Serdecznie zapraszamy do wspólnego kolędowania.
  3. Również 6 stycznia po Mszy o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie opłatkowe Rady Parafialnej, zapraszamy wszystkich radnych z poprzedniej i nowej kadencji.
  4. Porządek wizyty Duszpasterskiej:

Wtorek 2 stycznia od godz. 16.00

Pogodna, Słoneczna, Świerkowa, Lipowa, Szkolna, Wrzosowa, Jarzębinowa – jeden ks. od Staniaków drugi ks. Świerkową od Kozaków i dalej Świerkową

Środa 3 stycznia od godz. 16.00

Pogodna 9, Zielona, Długa, Szkolna przy zielonej – jeden ks. od Pogodnej 9 drugi ks. od Długiej

Czwartek 4 stycznia od godz. 16.00

Leśna domki – 1 ks. Leśna 1 – 1 ks.

Piątek 5 stycznia od godz. 16.00

Lubelska 4 Parkowa 1 – 1 ks. Promykowa – 1 ks.

Prosimy, aby dzieci i młodzież ucząca się przygotowała zeszyty do religii

Harmonogram spotkań kandydatów do sakramentu bierzmowania

Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.

NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689