Odpust Parafialny MB Ostrobramskiej

1. Dziękujemy Ks. Grzegorzowi Garbacz za głoszenia Słowa Bożego w dniu dzisiejszym.
  2. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: P. Janinie Czerniakowskiej; Beacie Czerniakowskiej; Aleksandrze Wolanciuk; Małgorzacie Kowalskiej; Klaudii Kurowskiej; Elżbiecie Ratomskiej; Magdalenie Tołysz; Mirosławie Lipiec; Marii Błachnia; Dorocie Górnej; Marzenie Kapica. Dziękujemy za ofiarę 110 zł.
    W sobotę 19 listopada zapraszamy do sprzątania rodziny z Chylina Małego: Rodzinę Golik; Miszczak; Bożek; Marzec; Kawiak obie rodziny; Kozioł. Zapraszamy już od godziny 8.00.
  3. Dziękujemy bezimiennie 4 osobom za posprzątanie otoczenia wokół kościoła przed odpustem.
  4. Dziękujemy bezimiennie za przejaw życzliwości w postaci darów na dzisiejszy stół odpustowy, jednocześnie dziękujemy wszystkim trudzącym się dzisiaj w kuchni.
  5. Dziękujemy Ks. Emilowi, organiście, służbie liturgicznej, osobom pomagającym w dzisiejszej liturgii, Paniom w kuchni, P. Halinie Rybaczuk.
  6. Przypominamy, że nadal można zgłaszać kandydatów do Rady Duszpasterskiej.
  7. Zapraszamy młodych na II Chełmskie obchody Światowego Dnia Młodzieży, które rozpoczną się 20 listopada w kościele pw. Św. Rodziny w Chełmie Mszą św. o godz. 17.00. Po liturgii będzie uwielbienie prowadzone przez zespół niemaGotu.
  8. Za tydzień taca na ogrzewanie kościoła.
  9. Najbliższa niedziela to Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata,
    • poświęcenie opłatków na tegoroczny stół wigilijny,
    • za 2 tygodnie rozpocznie się Adwent,
    • Rekolekcje w naszej Parafii odbędą się w dniach od 2 do 4 grudnia.

W tym tygodniu patronują nam:
• czwartek, 17 listopada – Święta Elżbieta Węgierska (1207-1231), córka króla Węgier, najpierw gorliwa żona i matka, później tercjarka Świętego Franciszka, oddana pokucie i dziełom miłosierdzia;
• piątek, 18 listopada – Błogosławiona Karolina Kózkówna (1898-1914), dziewica i męczennica, patronka Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i Ruchu Czystych Serc.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.