Odpust MB Ostrobramskiej

1. Dziękujemy Ks. Andrzejowi Juźko – dziekanowi i proboszczowi Parafii pw. Św. Anny w Lubartowie za głoszenia Słowa Bożego w dniu dzisiejszym.
  2. Dziękujemy wszystkim obecnym pośród nas księżom.
  3. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: P. Agnieszce i Andrzejowi Adamiak; Wiesławowi Adamiak; Janinie Malik; Renacie Bąk; Małgorzacie Jabłońskiej; Irenie Kubów; Agnieszce Miazio; Jolancie i Tadeuszowi Kraska. Dziękujemy za ofiarę 180 zł.
    W sobotę 25 listopada zapraszamy do sprzątania mieszkańców z Wierzbicy-Osiedla. Rodzinę: Gryczaniuk; Grzesiuk; Niepogoda; Kołtun senior i junior; Kaleta. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  4. Dziękujemy P. Stanisławie Tabor, Henryce Wilczewskiej, Wiesławowi Kniaziuk, Ks. Emilowi za posprzątanie otoczenia wokół kościoła przed odpustem.
  5. Dziękujemy bezimiennie za ufundowanie nowy obrusów na dzisiejszą uroczystość. Dziękujemy bezimiennie za przejaw życzliwości w postaci darów na dzisiejszy stół odpustowy.
  6. Dziękujemy Ks. Emilowi, organiście, służbie liturgicznej, wszystkim osobom czytającym śpiewającym i pomagającym w dzisiejszej liturgii, Paniom w kuchni, P. Joannie Malczewskiej naszej katechetce.
  7. W najbliższy wtorek 21 listopada o godz. 19.00 na plebanii odbędzie się zabranie Rady Duszpasterskiej. Zapraszamy wszystkich radnych.
  8. Dzisiejsza taca jest tacą na ogrzewanie kościoła. Dziękujemy za zrozumienie i ofiary.
  9. Najbliższa niedziela to Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata,
    • poświęcenie opłatków na tegoroczny stół wigilijny,
    • za 2 tygodnie rozpocznie się Adwent,
    • Rekolekcje w naszej Parafii odbędą się w dniach od 8 do 10 grudnia.

Harmonogram spotkań kandydatów do sakramentu bierzmowania

Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.

NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689