Odpust ku czci św. Wojciecha bp m.

1. Dziękujemy Ks. Krzysztofowi Gałanowi pracownikowi Kurii Metropolitalnej w Lublinie za skierowane do nas Słowo Boże.
  2. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Barbarze Roman; Joannie Oleszczuk; Justynie Bakaj; Weronice Roman; Danielowi Wójcik; Teresie i Wiesławowi Wojewódzkim. Dziękujemy za ofiarę 120zł.
    W sobotę 29 kwietnia zapraszamy do sprzątania mieszkańców z Wierzbicy Wsi. Rodzinę: Łochnickich; Połajdowicz; Staszewskich; Rybińskich senior i junior; Bakaj Radosława; Białasz. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  3. Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom, które włączyły się oprawę dzisiejszej mszy św.
  4. Dziękujemy bezimiennie za ułożenie kwiatów.
  5. Dziękujemy Paniom, które się trudzą w kuchni oraz bezimiennie za dary na stół odpustowy.
  6. W środę 26 kwietnia o godz. 17.30 spotkanie rodziców oraz dzieci przygotowujących się do I komunii Świętej.
  7. Natomiast w czwartek 27 kwietnia o godz. 17.30 odbędzie się spotkanie rodziców młodzieży z klas VIII przygotowującej się do bierzmowania
  8. Dziękujemy za ofiary wpłacane na konto Parafii oraz składane z racji życzeń świątecznych.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.

NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689