Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Dominice Kister; Monice Franus; Żanecie Czarneckiej; Małgorzacie Stolarczyk; Katarzynie Hanc. Dziękujemy za ofiarę 100 zł.
    W sobotą 13 kwietnia zapraszamy do sprzątania mieszkańców z ul. Parkowej 1. Rodzinę: Biszczan; Demczuk; Torbiczuk; Jawornickich Filipczuk. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. Dziś obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego – o godz. 12.30 Wystawienie i Adoracja Najświętszego Sakramentu. Trwa zbiórka ofiar do puszki na „Fundusz Caritas”.
  3. Jutro przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesiona z Wielkiego Tygodnia. Msze Święte w naszym kościele o godz. 9:00 i 17:00;
  4. Caritas Archidiecezji Lubelskiej zaprasza na Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dobra. Odbędzie się on w sobotę 13 kwietnia 2024 roku na Placu Teatralnym przy Centrum Spotkania Kultur w Lublinie początek o godz. 12.00.
  5. Nasze Szkolne Koło Caritas za tydzień zaprasza na – Dzień Dobra – o godz. 11.30 Msza dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę nad wolontariuszami, rodzinami i darczyńcami. Odbędzie się również inscenizacja „Przez krzyż do chwały” w wykonaniu wolontariuszy SKC oraz Kiermasz ciasta.
  6. Szkolne Koło Caritas dziękuje za okazaną hojność podczas kiermaszu ozdób świątecznych. Zebrano 1046 zł z czego 420 zł w kościele w Wierzbicy. Zebrane fundusze przeznaczone są dla uczniów z naszej szkoły będących w trudnej sytuacji materialnej.
  7. Za tydzień taca przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne w Lublinie.
  8. Bóg zapłać za ofiary na ołtarz.

Harmonogram spotkań kandydatów do sakramentu bierzmowania

Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.

NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689