Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Michałowi i Ewelinie Kowalczyk; Grażynie Kozyra; Dorocie Roman; Marcie Spadło; Bożenie Spadło. Dziękujemy za ofiarę 50zł.
    W sobotę 22 kwietnia zapraszamy do sprzątania mieszkańców z Wierzbicy Wsi. Rodzinę: Roman Adama; Oleszczuk; Bakaj; Pudełko; Sokołowskich; Roman Szczepana. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na inwestycje i ogrzewanie kościoła.
  3. Odpust Parafialny ku Czci Św. Wojciecha obchodzić będziemy już za tydzień w Niedzielę 23 kwietnia; Msze św. o godz. 9.00 i 12.00 Słowo Boże w tym będzie głosił Ks. Krzysztof Gałan pracownik Kurii Metropolitalnej w Lublinie.
    Nie ma mszy w kaplicach i o godz. 16.00.
  4. W sobotę przed odpustem o godz. 18.30 w kościele będzie odprawiona msza św. za zmarłych; wcześniej o godz. 18.00 modlitwa różańcowa w ich intencji. Na stoliku pod chórem są kartki Wypominkowe.
  5. Bóg zapłać za ofiary na kościół.
  6. Dziękujemy za ofiary składane z racji życzeń świątecznych
  7. We wtorek 18 kwietnia na parkingu naprzeciwko banku w godzinach 7.30-16.30 będzie można dokonać przeglądu i legalizacji gaśnic.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.

NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689