IX Niedziela Zwykła

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Ryszardowi Kozak; Halinie Kulik; Jadwidze i Marianowi Łukasik; Katarzynie Jakubczak; Krystynie Stałęga; Stanisławie Kruczyńskiej. Dziękujemy za ofiarę 80 zł.
  W sobotę 8 czerwca zapraszamy do sprzątania mieszkańców z ul. Kasztanowej 2. Rodzinę: Czerniakowskich; Pułka; Ćwir; Michalskich; Łakuta; Wójcik; Koperczak. Zapraszamy już od godz. 8.00.
 2. Dziękujemy P. Andrzejowi Chlebiuk za gratisowe usunięcie krzewów przy parkingu.
 3. We czwartek 6 czerwca wypada zakończenie Oktawy Bożego Ciała – Msza św. o godz. 17.00. Po mszy procesja eucharystyczna wokół kościoła. Bardzo prosimy o przygotowanie ołtarzy:

I – Wierzbica Osiedle;
II – Wierzbica wieś;
III – Kol. Busówna;
IV – Busówna;

Tradycyjnie na zakończenie – poświęcenie wianuszków i uroczyste błogosławieństwo dzieci, serdecznie zapraszamy rodziców wraz z dziećmi.

 1. W piątek, 7 czerwca, przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza święta o godz. 17.00. To także z inicjatywy Świętego Jana Pawła II Światowy dzień modlitw o uświęcenie kapłanów. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 2. Codziennie o godz. 16.30 zapraszamy na Nabożeństwa czerwcowe.
 3. W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca. W piątek o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, spowiedź od godz. 16.00; Msza św. o godz.17.00.
 4. Rocznica I Komunii Św. dla dzieci Kl. IV odbędzie się 9 czerwca o godz. 11.30. Spowiedź w piątek 7 czerwca od godz. 16.00.
 5. Za tydzień odpust w Woli Korybutowej suma o godz. 12.00.
 6. Od jutra do 10 czerwca nasza Parafia organizuje zbiórkę elektrośmieci, które składamy przy kapliczce na parkingu. Organizatorem zbiórki jest Firma „Ekoharpun”, która odbierze elektrośmieci. Zaś celem zbiórki jest wsparcie ubogich pielgrzymów rowerowych jadących do Fatimy.

Harmonogram spotkań kandydatów do sakramentu bierzmowania


Polecamy artykuł o witrażach w naszym kościele parafialnym.
Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:

PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689


WAŻNE:
Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.