IV Niedziela Zwykła

  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Teresie Kozioł; Anecie Torbiczuk; Małgorzacie i Piotrowi Oreszczuk; Wandzie Sidorowskiej; Marcie i Janusowi Kozak. Dziękujemy za ofiarę 70 zł.
    W sobotę 3 lutego zapraszamy do sprzątania rodziny z Wierzbicy-Osiedla. Rodzinę: Kozak Grzegorza; Malczewskich; Łopatniuk; Cygan; Mazurek. Zapraszamy od godz. 8.00.
  2. W piątek, 2 lutego, przypada święto Ofiarowania Pańskiego, popularnie zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Będziemy wspominać dzień, kiedy Maryja i Józef przynieśli małego Jezusa do świątyni, aby ofiarować Go Panu. Starzec Symeon nazwał Jezusa „Światłem na oświecenie pogan i ludu Izraela”. Msze Święte z błogosławieństwem świec w naszej świątyni o godz. 9.00 i 17.00.
    Taca w tym dniu przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne.
  3. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek, I Sobota i I Niedziela Miesiąca. W piątek o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, spowiedź od godz. 16.00; Msza św. o godz.17.00. W sobotę o godz. 7.00 msza w intencji KR; w niedzielę adoracja i wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  4. Dziękujemy za ofiary wpłacone na konto parafii

Harmonogram spotkań kandydatów do sakramentu bierzmowania


Polecamy artykuł o witrażach w naszym kościele parafialnym.
Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:

PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689


WAŻNE:
Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.