IV Niedziela Zwykła

  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Marioli Jawornickiej; Justynie Jawornickiej – Iwaniuk; Janowi Misiurek; Dorocie i Mai Wołosiuk; Ewelinie Kęcik i Ewie Kęcik. Dziękujemy za ofiarę 60 zł.
    W sobotę 4 lutego zapraszamy do sprzątania rodziny z Wierzbicy wsi. Rodzinę: Łukaszczyk; Sidoruk; Piskorskich; Juzakowskich; Barcikowskiego Waldemara i Barcikowskiego Henryka. Zapraszamy od godz. 8.00.
  2. W czwartek, 2 lutego, przypada święto Ofiarowania Pańskiego, popularnie zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Będziemy wspominać dzień, kiedy Maryja i Józef przynieśli małego Jezusa do świątyni, aby ofiarować Go Panu. Starzec Symeon nazwał Jezusa „Światłem na oświecenie pogan i ludu Izraela”. Msze Święte z błogosławieństwem świec w naszej świątyni o godz. 9.00 i 17.00.
    Pod chórem są do kupienia gromnice.
  3. W tym dniu w czasie mszy świętej o godz. 17.00 odbędzie się zaprzysiężenie Nowej Rady Duszpasterskiej zapraszamy wszystkich radnych.
  4. Tego dnia obchodzimy także ustanowiony przez Świętego Jana Pawła II Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Naszą modlitwą będziemy wspierać wszystkich, którzy oddali się na służbę Bogu i ludziom w zgromadzeniach życia zakonnego i instytutach świeckich. Będziemy prosić Boga o nowe powołania do życia zakonnego. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na wparcie zakonów klauzurowych.
  5. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek, I Sobota i I Niedziela Miesiąca. W piątek o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, spowiedź od godz. 16.00; W sobotę o godz. 7.00 msza w intencji KR; w niedzielę adoracja i wystawienie Najświętszego Sakramentu.

W tym tygodniu patronują nam:
• wtorek, 31 stycznia – Święty Jan Bosko (1815-1888), włoski kapłan, założyciel wspólnoty salezjańskiej, wybitny wychowawca młodzieży;


HARMONOGRAM SPOTKAŃ KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA


Polecamy artykuł o witrażach w naszym kościele parafialnym.
Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:

PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689


WAŻNE:
Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.