IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Marzeni i Marianowi Bakaj; Klaudii Bakaj; Mieczysławie Guz; Leokadii Zawisza; Annie Brandt. Dziękujemy za ofiarę 100 zł.
    W sobotę 25 marca zapraszamy do sprzątania rodziny z Wierzbicy wsi. Rodzinę: Błażejewicz Mirosława; Roman senior i junior; Błażejewicz Andrzeja; Marczuk; Rzeszut. Zapraszamy po wieczornej mszy rekolekcyjnej ok godz. 18.00.
  2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na ogrzewanie kościoła, dziękujemy za złożone ofiary
  3. Zapraszamy na Nabożeństwa:
    Drogę Krzyżową w piątek o godz. 16.30;
    Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.30.
  4. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się już w tym tygodniu w piątek, przeprowadzi je Ks. Grzegorz Garbacz proboszcz Parafii Wirkowice. Przyszła Niedzielna taca jest wyrazem wdzięczności rekolekcjoniście za wygłoszone rekolekcje.
    Program rekolekcji wielkopostnych.
  5. Pod chórem na stoliku są do nabycia BARANKI i PASCHALIKI Wielkanocne – Caritas na stół wielkanocny w cenie 10 zł.
  6. Ministranci z naszej Parafii /grupa średnia/ w Turnieju Dekanalnym piłki halowej zajęli I miejsce i będą reprezentować nasz Dekanat w rozgrywkach Diecezjalnych w Lublinie. Serdecznie im gratulujemy.
  7. Dziękujemy za ofiarę na kościół: bezimienna – 50 zł
  8. Dziękujemy za ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego: KR Busówno – 160 zł.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.

NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689