IV Niedziela Wielkanocna

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Marzennie i Mirosławowi Szachun; Stanisławwie Tabor; Wandzie Sidorowska; Teresie Gołka. Dziękujemy za ofiarę 100 zł.
  W sobotą 27 kwietnia zapraszamy do sprzątania mieszkańców z ul. Parkowej 1. Rodzinę: Matysiak; Łakuta; Bednarek; Skuza; Forysiuk; Hanc; Romaniuk. Zapraszamy już od godz. 8.00.
 2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na inwestycje. Za zrozumienie i ofiary dziękujemy.
 3. Odpust Parafialny ku Czci Św. Wojciecha obchodzić będziemy już za tydzień w Niedzielę 28 kwietnia; Msze św. o godz. 9.00 i 12.00.
  Słowo Boże w tym dniu będzie głosił Ks. Sylwester Brzozowski Kanclerz Kurii Metropolitalnej w Lublinie.
  Nie ma mszy w kaplicach i o godz. 16.00.
 4. W sobotę przed odpustem o godz. 18.30 w kościele będzie odprawiona msza św. za zmarłych; wcześniej o godz. 18.00 modlitwa różańcowa w ich intencji. Na stoliku pod chórem są kartki Wypominkowe.
 5. Szkolne Koło Caritas dziękuje wszystkim, którzy włączyli się w kiermasz ciasta. Zebrano 870 zł, kwota ta została przekazana na potrzeby Caritas Archidiecezji Lubelskiej.
 6. Bóg zapłać za ofiary na ołtarz.

Harmonogram spotkań kandydatów do sakramentu bierzmowania


Polecamy artykuł o witrażach w naszym kościele parafialnym.
Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:

PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689


WAŻNE:
Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.