IV Niedziela Adwentu

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: P. Ryszardowi Szanfisz; Alicji Szanfisz; Danucie Borsukowskiej; Ignacemu i Agnieszce Śliwka; Zofii Walter; Stanisławowi Łoś; Sylwestrowi Łoś. Dziękujemy za ofiarę 140 zł.
  W sobotę 30 grudnia zapraszamy do sprzątania mieszkańców z Wierzbicy-Osiedla. Rodzinę: Stepaniuk; Łopong; Mazur; Biernat; Grajper; Zięba. Zapraszamy już od godz. 8.00.
 2. Dziękujemy P. Zdzisławowi Bukszyńskiemu za ofiarowanie choinek do kościoła, dziękujemy również za ich obsadzenie P. Wiesławowi Kniaziuk; Bartłomiejowi i Andrzejowi Chlebiuk; Zdzisławowi Bukszyńskiemu.
 3. Dziękujemy serdecznie za przygotowanie szopki i dekoracji świątecznej: P. Irenie Winiarskiej, Jolancie Seroka; Reginie Zając; Joannie Malczewskiej; Andrzejowi Chlebiuk; Zdzisławowi Bukszyńskiemu; Wojciechowi Malczewskiemu; Ks. Emilowi.
 4. Dziękujemy bezimiennie za ufundowanie nowych świątecznych obrusów.
 5. Dziś o 23.00 Pasterka, taca przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia.
  Jutro Boże Narodzenie
  Msze św. tylko w kościele o godz. 9.00 i 11.30
  nie ma mszy o godz. 16.00.

  26 grudnia Świętego Szczepana
  Msze św. o godz. 9.00 i 11.30 oraz w kaplicach,
  nie ma mszy o godz.16.00; taca przeznaczona jest na KUL
  .

Harmonogram spotkań kandydatów do sakramentu bierzmowania


Polecamy artykuł o witrażach w naszym kościele parafialnym.
Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:

PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689


WAŻNE:
Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.