IV Niedziela Adwentu

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: P. Ryszardowi Szanfisz; Alicji Szanfisz; Danucie Borsukowskiej; Ignacemu i Agnieszce Śliwka; Zofii Walter; Stanisławowi Łoś; Sylwestrowi Łoś. Dziękujemy za ofiarę 140 zł.
    W sobotę 30 grudnia zapraszamy do sprzątania mieszkańców z Wierzbicy-Osiedla. Rodzinę: Stepaniuk; Łopong; Mazur; Biernat; Grajper; Zięba. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. Dziękujemy P. Zdzisławowi Bukszyńskiemu za ofiarowanie choinek do kościoła, dziękujemy również za ich obsadzenie P. Wiesławowi Kniaziuk; Bartłomiejowi i Andrzejowi Chlebiuk; Zdzisławowi Bukszyńskiemu.
  3. Dziękujemy serdecznie za przygotowanie szopki i dekoracji świątecznej: P. Irenie Winiarskiej, Jolancie Seroka; Reginie Zając; Joannie Malczewskiej; Andrzejowi Chlebiuk; Zdzisławowi Bukszyńskiemu; Wojciechowi Malczewskiemu; Ks. Emilowi.
  4. Dziękujemy bezimiennie za ufundowanie nowych świątecznych obrusów.
  5. Dziś o 23.00 Pasterka, taca przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia.
    Jutro Boże Narodzenie
    Msze św. tylko w kościele o godz. 9.00 i 11.30
    nie ma mszy o godz. 16.00.

26 grudnia Świętego Szczepana
    Msze św. o godz. 9.00 i 11.30 oraz w kaplicach,
    nie ma mszy o godz.16.00; taca przeznaczona jest na KUL
    .

Harmonogram spotkań kandydatów do sakramentu bierzmowania

Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.

NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689