IV Niedziela Adwentu

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: P. Annie Mitura; Agacie Krupskiej; Krystynie Rut; Danucie Świeczak; Bartłomiejowi i Bożenie Gilewskim; Renacie Kalinowskiej; Henrykowi Kalinowskiemu. Dziękujemy za ofiarę 70 zł
  W piątek 23 grudnia zapraszamy do sprzątania rodziny z Chylina. Rodzinę: Kawiak; Jakimiuk; Stefańskich; Winiarskich senior i junior; Zasiadczuk. Zapraszamy o godz. 17.30 po mszy wieczorowej. Prosimy o wcześniejszy kontakt.
 2. Dziękujemy P. Radosławowi Bakaj za odśnieżenie parkingu.
 3. Zapraszamy na RORATY: w Środę i Piątek o godz. 7.00 w czwartek o 17.00.
 4. 22 grudnia w czwartek od godz. 9.00 pragniemy odwiedzić chorych. Chorych zgłaszamy w zakrystii.
 5. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na ogrzewanie kościoła.
 6. 24 grudnia w Wigilię Bożego Narodzenia o godz. 8.00 zostanie odprawiona msza św. za zmarłych zatytułowana „Wigilia ze zmarłymi”. Ta modlitwa jest wspomnieniem tych, których brakuje przy wigilijnym stole. Kartki Wypominkowe są na stoliku.

  O godz 23.00 Pasterka, taca przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia.

 7. W Boże Narodzenie
  • Msze św. tylko w kościele o godz. 9.00 i 11.30
  nie ma mszy o godz. 16.00.

 8. 26 grudnia Świętego Szczepana
  • Msze św. o godz. 9.00 i 11.30 oraz w kaplicach,
  nie ma mszy o godz.16.00;
  • taca przeznaczona jest na KUL;

 9. Są do nabycia świece Caritas na stół wigilijny. Można je nabyć w zakrystii jak również pod chórem na stoliku.
 10. Zapraszamy w środę na godz. 9.00 chętnych panów do obsadzenia choinek do tegorocznej dekoracji świątecznej

PROGRAM WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ 2022/2023


HARMONOGRAM SPOTKAŃ KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA


Polecamy artykuł o witrażach w naszym kościele parafialnym.
Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:

PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NOWY NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689


WAŻNE:
Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.