III Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Łucji Wójcickiej; Krystynie Pasickiej; Edycie Staszczak. Dziękujemy za ofiarę 30 zł.
    W sobotę 28 stycznia zapraszamy do sprzątania rodziny z Wierzbicy wsi. Rodzinę: Jawornickich; Iwaniuk; Misiurek; Wołosiuk; Kozioł; Kęcik senior i junior. Zapraszamy od godz. 8.00.
  2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Lublinie.
  3. Dzisiaj po mszy o godz. 11.30 Jasełka w wykonaniu Klubu Senior+ Serdecznie zapraszamy.
  4. Od jutra do wtorku 24 stycznia do godziny 15.00 będzie trwała zbiórka Elektrośmieci. Można je składać na parkingu kościelnym w rogu przy kapliczce.
  5. Dziękujemy za ofiary na Kościół: bezimienna-50;

W tym tygodniu patronują nam:

• 24 stycznia – Św. Franciszek Salezy – biskup i doktor kościoła
  • 25 stycznia – Św. Paweł – Apostoł
  • 26 stycznia – Św. Tymoteusz i Tytus – biskupi
  • 28 stycznia – Św. Tomasz z Akwinu – doktor kościoła

HARMONOGRAM SPOTKAŃ KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.

NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689