III Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Jakubowi, Małgorzacie i Andrzejowi Chlebiuk; Jadwidze i Bogdanowi Siudziak; Justynie Szwed; Bożenie Zubrzyckiej; Teresie Mazurek. Dziękujemy za ofiarę 130 zł.
    W sobotę 9 marca zapraszamy do sprzątania rodziny z ul. Bocznej 2 – u P. Bejdy. Rodzinę: Burlik; Kozak; Iwaniuk; Libera; Jankowskich. Zapraszamy od godz. 8.00.
  2. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na Nabożeństwa:
    Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30;
    Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.30.
  3. Zwracamy się z prośbą o ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, pod chórem znajduje się puszka, liczymy na aktywność KR i nie tylko, tak jak w ubiegłych latach ofiary będą również zbierane podczas Drogi Krzyżowej. Z góry składamy serdeczne Bóg zapłać.
  4. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Lublinie.
  5. Rekolekcje Wielkopostne w naszej Parafii odbędą się w dniach 15-17 marca b.r. wygłosi je Ks. Radosław Gąska pracownik Sądu Metropolitalnego w Lublinie.

Harmonogram spotkań kandydatów do sakramentu bierzmowania

Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.

NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689