III Niedziela Wielkiego Postu

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Elżbiecie i Wiesławowi Lenar; Karolinie Kocińskiej; Magdalenie i Adamowi Kawiak; Norbertowi i Zdzisławowi Bukszyńskim; Agnieszce Sas; Krzysztofowi Rycombel. Dziękujemy za ofiarę 100 zł.
  W sobotę 18 marca zapraszamy do sprzątania rodziny z Wierzbicy wsi. Rodzinę: Bakaj senior i junior; Guz; Miazga; Dragan; Zawisza; Brandt. Zapraszamy od godz. 8.00.
 2. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na Nabożeństwa:
  Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30;
  Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.30.

  Każdy kto bierze udział w Drodze Krzyżowej i w Gorzkich Żalach może uzyskać odpust zupełny, który może ofiarować za siebie lub za zmarłą osobę.
 3. W najbliższy piątek 17 marca po mszy św. wieczorowej odbędzie się zebranie Rady Duszpasterskiej – zapraszamy wszystkich radnych.
 4. Pod chórem na stoliku są do nabycia BARANKI i Wielkanocne PASCHALIKI – Caritas na stół wielkanocny w cenie 10 zł.
 5. Zwracamy się z prośbą o ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, pod chórem znajduje się puszka, liczymy na aktywność KR i nie tylko, ofiary będą również zbierane podczas Drogi Krzyżowej tak jak w ubiegłych latach. Z góry składamy serdeczne Bóg zapłać.
 6. Za tydzień taca przeznaczona będzie na ogrzewanie kościoła. Już tradycyjnie, taca w każdą trzecią niedziele miesiąca w sezonie grzewczym jest przeznaczona na ogrzewanie.
 7. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Lublinie.
 8. Rekolekcje Wielkopostne w naszej Parafii odbędą się w dniach 24–26 marca b.r. wygłosi je Ks. Grzegorz Garbacz proboszcz parafii Wirkowice.
 9. Dziękujemy za ofiarę na kwiaty – Klub Senior Plus – 100; .

HARMONOGRAM SPOTKAŃ KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA


Polecamy artykuł o witrażach w naszym kościele parafialnym.
Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:

PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689


WAŻNE:
Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.