III Niedziela Adwentu

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: P. Anecie Kunach; Jolancie Ugarenko; Halinie Kloc; Katarzynie Łopąg. Dziękujemy za ofiarę 80 zł.
    W sobotę 23 grudnia zapraszamy do sprzątania mieszkańców z Wierzbicy-Osiedla. Rodzinę: Prus; Szanfisz senior i junior; Borsukowskich; Śliwka; Walter; Łoś senior i junior. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. Dziękujemy P. Andrzejowi Chlebiuk za przeróbkę elektryczną..
  3. W okresie Adwentu zapraszamy na RORATY: w Środę i Piątek o godz. 7.00 a w Niedzielę o godz. 6.00.
  4. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na ogrzewanie kościoła, Dziękujemy za ofiary i zrozumienie.
  5. Dzisiaj o godz. 13.30 w Szkole Podstawowej w Wierzbicy odbędzie się Koncert Charytatywny – zapraszamy.
  6. Za tydzień w niedzielę 24 grudnia w Wigilię Bożego Narodzenia o godz. 6.00 na Roratach zostanie odprawiona msza św. za zmarłych zatytułowana „Wigilia ze zmarłymi”. Ta modlitwa jest wspomnieniem tych, których brakuje przy wigilijnym stole. Kartki Wypominkowe są na stoliku.
    Pozostałe msze święte o 9.00 i 11.30 w kościele. W Staszycach o 8.00 w Pniównie o 10.30.
    o 23.00 Pasterka, taca przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia.

W Boże Narodzenie:
    Msze św. tylko w kościele o godz. 9.00 i 11.30
    nie ma mszy o godz. 16.00.

26 grudnia Świętego Szczepana
    Msze św. o godz. 9.00 i 11.30 oraz w kaplicach,
    nie ma mszy o godz.16.00; taca przeznaczona jest na KUL;
  7. Pod chórem na stoliku są jeszcze do nabycia świece Caritas na stół wigilijny.
  8. Bóg zapłać za ofiary na kościół: bezimienna – 200;
  9. Dziękujemy za ofiary z racji opłatka.
  10. Dziękujemy za ofiary wpłacone na konto parafii jak darowizna na cele kultu religijnego; którą można odpisać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Harmonogram spotkań kandydatów do sakramentu bierzmowania

Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.

NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689