III Niedziela Adwentu

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: P. Agnieszce Kałużnej; Justynie Kula; Wiktorii Kozioł; Honoracie Kister. Dziękujemy za ofiarę 40zł
    W sobotę 17 grudnia zapraszamy do sprzątania rodziny z Chylina. Rodzinę: Mitura; Rut; Świeczak; Gilewskich; Kalinowskich senior i junior. Zapraszamy o godz. 8.00.
  2. Dziękujemy P. Radosławowi Bakaj za odśnieżenie parkingu.
  3. W okresie Adwentu zapraszamy na RORATY: w Środę i Piątek o godz. 7.00 w czwartek o 17.00.
  4. 22 grudnia w czwartek od godz. 9.00 pragniemy odwiedzić chorych. Chorych zgłaszamy w zakrystii.
  5. 18 grudnia o godz. 13.30 w Szkole Podstawowej w Wierzbicy odbędzie się XXII Koncert Charytatywny – zapraszamy.
  6. Za tydzień taca przeznaczona będzie na ogrzewanie kościoła, tak jak ogłaszaliśmy, taca w każdą trzecią niedziele miesiąca w sezonie grzewczym jest przeznaczona na ogrzewanie.
  7. Są do nabycia świece Caritas na stół wigilijny: małe w cenie 10 zł, duże w cenie 20 zł. Można je nabyć w zakrystii jak również pod chórem na stoliku.
  8. Dziękujemy za ofiary wpłacone na konto parafii.
  9. Polecamy prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego
  10. Intencje.

W tym tygodniu patronują nam:
• Wtorek, 13 grudnia – św. Łucja, dziewica i męczennica, która oddała życie w obronie wiary około 304 roku w Syrakuzach na Sycylii, patronka ociemniałych (wspomnienie obowiązkowe).
• Środa, 14 grudnia – św. Jan od Krzyża, karmelita, żyjący w latach 1542-1591, jeden z największych mistyków i teologów duchowości, za co wyróżniono go tytułem doktora Kościoła (wspomnienie obowiązkowe)

HARMONOGRAM SPOTKAŃ KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.