II Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Bożenie Rafalskiej; Bogumile Bartosz; Angelice Winiarskiej; Barbarze Kość; Stanisławowi Bartoszuk. Dziękujemy za ofiarę 40 zł.
    W sobotę 21 stycznia zapraszamy do sprzątania rodziny z ul. Włodawskiej i Wierzbicy wsi. Rodzinę: Wójcickich; Pasickich; Suszko; Nowaczek; Staszczak; Zapraszamy od godz. 8.00.
  2. Dzisiejsza Taca jest przeznaczona na ogrzewanie kościoła. Za ofiary dziękujemy.
  3. W następną niedzielę taca przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne w Lublinie.
  4. Za tydzień w dniu 22 stycznia po mszy o godz. 11.30. Serdecznie zapraszamy na Jasełka w wykonaniu Klubu Senior+
  5. Od dnia 23 stycznia do dnia 24 stycznia do godziny 15.00 będzie trwała zbiórka Elektrośmieci. Można je składać na parkingu w rogu przy kapliczce.
  6. Dziękujemy za ofiary na Kościół.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.

NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689