II Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Henryce i Adamowi Książęk; Anecie Jakielczyk. Dziękujemy za ofiarę 60 zł.
    W sobotę 2 marca zapraszamy do sprzątania rodziny z Wierzbicy-Osiedla. Rodzinę: Śmigielskich; Chlebiuk; Kloc; Siudziak; Szwed; Sugier. Zapraszamy od godz. 8.00.
  2. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na Nabożeństwa:
    Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30;
    Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.30.
  3. W tym tygodniu przypada I Piątek, I Sobota i I Niedziela Miesiąca. W piątek o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, spowiedź od godz. 16.00; Droga Krzyżowa o 16.30; Msza św. o godz.17.00. W sobotę o godz. 7.00 msza w intencji KR; w niedzielę adoracja i wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  4. Zwracamy się z prośbą o ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, pod chórem znajduje się puszka, liczymy na aktywność KR i nie tylko, tak jak w ubiegłych latach ofiary będą również zbierane podczas Drogi Krzyżowej. Z góry składamy serdeczne Bóg zapłać.
  5. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na ogrzewanie kościoła i inwestycje.
  6. Za tydzień taca przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne w Lublinie.
  7. Rekolekcje Wielkopostne w naszej Parafii odbędą się w dniach 15-17 marca b.r. wygłosi je Ks. Radosław Gąska pracownik Sądu Metropolitalnego w Lublinie.
  8. Dziękujemy za ofiarę na kwiaty do Grobu P.J. – Kółko Różańcowe z Wierzbicy-Osiedla – 200 zł.

Harmonogram spotkań kandydatów do sakramentu bierzmowania

Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.

NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689