II Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Anecie Połajdowicz; Antoniemu Jasiocha; Izabeli Ślusarczyk; Bożenie Gałeckiej. Dziękujemy za ofiarę 40 zł.
    W sobotę 11 marca zapraszamy do sprzątania rodziny z Wierzbicy wsi. Rodzinę: Lenar; Gałeckich; Kocińskich; Kawiak; Bukszyńskich; Sas; Rycombel. Zapraszamy od godz. 8.00.
  2. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na Nabożeństwa:
    Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30;
    Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.30.

Każdy kto bierze udział w Drodze Krzyżowej i w Gorzkich Żalach może uzyskać odpust zupełny, który może ofiarować za siebie lub za zmarłą osobę.
  3. W tym tygodniu Drogę Krzyżową poprowadzą Seniorzy z Klubu Senior Plus.
  4. Pod chórem na stoliku są do nabycia BARANKI Wielkanocne Caritas oraz Wielkanocne PASCHALIKI – Caritas na stół wielkanocny w cenie 10 zł.
  5. Zwracamy się z prośbą o ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, pod chórem znajduje się puszka, liczymy na aktywność KR i nie tylko, ofiary będą również zbierane podczas Drogi Krzyżowej tak jak w ubiegłych latach. Z góry składamy serdeczne Bóg zapłać.
  6. Za tydzień taca przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne w Lublinie.
  7. Rekolekcje Wielkopostne w naszej Parafii odbędą się w dniach 24–26 marca b.r. wygłosi je Ks. Grzegorz Garbacz proboszcz parafii Wirkowice.
  8. Dziękujemy za ofiary wpłacone na konto parafii.
  9. Został kupiony styropian i folia na ocieplenie sufitu w kościele – koszt 24 311 zł; Dziękujemy strażakom z Busówna i Wierzbicy za pomoc w rozładowaniu i wniesieniu na strych kościoła.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.

NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689