II Niedziela Wielkiego Postu

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Anecie Połajdowicz; Antoniemu Jasiocha; Izabeli Ślusarczyk; Bożenie Gałeckiej. Dziękujemy za ofiarę 40 zł.
  W sobotę 11 marca zapraszamy do sprzątania rodziny z Wierzbicy wsi. Rodzinę: Lenar; Gałeckich; Kocińskich; Kawiak; Bukszyńskich; Sas; Rycombel. Zapraszamy od godz. 8.00.
 2. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na Nabożeństwa:
  Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30;
  Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.30.

  Każdy kto bierze udział w Drodze Krzyżowej i w Gorzkich Żalach może uzyskać odpust zupełny, który może ofiarować za siebie lub za zmarłą osobę.
 3. W tym tygodniu Drogę Krzyżową poprowadzą Seniorzy z Klubu Senior Plus.
 4. Pod chórem na stoliku są do nabycia BARANKI Wielkanocne Caritas oraz Wielkanocne PASCHALIKI – Caritas na stół wielkanocny w cenie 10 zł.
 5. Zwracamy się z prośbą o ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, pod chórem znajduje się puszka, liczymy na aktywność KR i nie tylko, ofiary będą również zbierane podczas Drogi Krzyżowej tak jak w ubiegłych latach. Z góry składamy serdeczne Bóg zapłać.
 6. Za tydzień taca przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne w Lublinie.
 7. Rekolekcje Wielkopostne w naszej Parafii odbędą się w dniach 24–26 marca b.r. wygłosi je Ks. Grzegorz Garbacz proboszcz parafii Wirkowice.
 8. Dziękujemy za ofiary wpłacone na konto parafii.
 9. Został kupiony styropian i folia na ocieplenie sufitu w kościele – koszt 24 311 zł; Dziękujemy strażakom z Busówna i Wierzbicy za pomoc w rozładowaniu i wniesieniu na strych kościoła.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA


Polecamy artykuł o witrażach w naszym kościele parafialnym.
Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:

PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689


WAŻNE:
Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.