II Niedziela Adwentu

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: P. Barbarze Kanadys; Oli i Sylwii Kasjan; Zofii Piziurny; Elżbiecie Serwin; Danucie Kałużnej. Dziękujemy za ofiarę 60zł
    W sobotę 10 grudnia zapraszamy do sprzątania rodziny z Chylina Małego. Rodzinę: Kałużnych; Rudnickich; Kula; Kozioł; Kister. Zapraszamy po mszy rekolekcyjnej o godz. 17.00.
  2. Dziękujemy kilku rodzinom za dary na stół rekolekcyjny.
  3. W okresie Adwentu zapraszamy na RORATY: w Środę i Piątek o godz. 7.00 w czwartek o 17.00.
  4. W czwartek obchodzić będziemy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, Msze Święte o godz. 9.00 i 17.00. Na mszy o godz..17.00 Poświęcenie medalików dzieciom I komunijnym.

W tym tygodniu patronują nam:
• Wtorek, 6 grudnia – św. Mikołaj, biskup żyjący na przełomie III i IV wieku, który podbił serca wiernych w Mirze Licyjskiej nie tylko gorliwością duszpasterską, ale także troskliwością o ich sprawy materialne (wspomnienie dowolne).
• Środa, 7 grudnia – św. Ambroży, biskup Mediolanu, żyjący w IV wieku, gorliwy duszpasterz i uczony teolog, wielki doktora Kościoła (wspomnienie obowiązkowe);
• Piątek, 9 grudnia – św. Jan Diego (1474-1548), Indianin z plemienia Azteków, który przyjął chrzest; jakby w nagrodę za jego chrześcijańską gorliwość 9 grudnia 1531 roku na wzgórzu Tepeyac (dzisiaj w granicach miasta Meksyk) objawiła mu się Maryja w znanym i czczonym do dziś wizerunku Matki Bożej z Guadalupe (wspomnienie dowolne).

HARMONOGRAM SPOTKAŃ KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.