I Niedziela Wielkiego Postu

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Anecie Śliwińskiej; Katarzynie Gromada; Marcie Sosnowskiej z dziećmi; Rodzinie Drzazga; Jolancie i Marii Watrak. Dziękujemy za ofiarę 100 zł.
  W sobotę 24 lutego zapraszamy do sprzątania rodziny z Wierzbicy-Osiedla. Rodzinę: Kloc Kamila; Kozak; Jakielczyk; Siwek; Juzakowskich. Zapraszamy od godz. 8.00.
 2. Dziękujemy bezimiennie za zakup nowego Wielkopostnego obrusu.
 3. Dziękujemy pielgrzymom do Wilna z naszej parafii za ofiarę 3200 zł na Wileński Obraz Jezusa Miłosiernego.
 4. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na Nabożeństwa:
  Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30;
  Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.30.

  Każdy kto bierze udział w Drodze Krzyżowej i w Gorzkich Żalach może uzyskać odpust zupełny, który może ofiarować za siebie lub za zmarłą osobę.
 5. Zwracamy się z prośbą o ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, pod chórem znajduje się puszka, liczymy na aktywność KR i nie tylko, tak jak w ubiegłych latach ofiary będą również zbierane podczas Drogi Krzyżowej. Z góry składamy serdeczne Bóg zapłać.
 6. Za tydzień taca /wprawdzie spóźniona/ przeznaczona będzie na ogrzewanie kościoła i inwestycje
 7. W przyszłą niedziele zbiórka ofiar do puszki na misje – Ad Gentes.
 8. Dziękujemy za ofiary wpłacone na konto parafii.
 9. Od 16 lat na terenie parafii pw. Św. Anny w Lubartowie działa Hospicjum /była o nim mowa podczas naszego odpustu parafialnego/, które bezpłatnie otacza troską chorych na różne odmiany nowotworowe.
  Odpowiadając na prośby o przyjęcie chorych do hospicjum stacjonarnego, został wybudowany nowy budynek, gdzie znajdą schronienie wszyscy oczekujący na miejsce.
  Aby mógł on jak najszybciej służyć chorym potrzebne jest wsparcie w postaci przekazania 1,5% lub dowolnych darowizn na budowę hospicjum. Szczegóły na plakacie przed świątynią.

Harmonogram spotkań kandydatów do sakramentu bierzmowania


Polecamy artykuł o witrażach w naszym kościele parafialnym.
Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:

PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689


WAŻNE:
Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.