I Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Anecie Śliwińskiej; Katarzynie Gromada; Marcie Sosnowskiej z dziećmi; Rodzinie Drzazga; Jolancie i Marii Watrak. Dziękujemy za ofiarę 100 zł.
    W sobotę 24 lutego zapraszamy do sprzątania rodziny z Wierzbicy-Osiedla. Rodzinę: Kloc Kamila; Kozak; Jakielczyk; Siwek; Juzakowskich. Zapraszamy od godz. 8.00.
  2. Dziękujemy bezimiennie za zakup nowego Wielkopostnego obrusu.
  3. Dziękujemy pielgrzymom do Wilna z naszej parafii za ofiarę 3200 zł na Wileński Obraz Jezusa Miłosiernego.
  4. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na Nabożeństwa:
    Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30;
    Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.30.

Każdy kto bierze udział w Drodze Krzyżowej i w Gorzkich Żalach może uzyskać odpust zupełny, który może ofiarować za siebie lub za zmarłą osobę.
  5. Zwracamy się z prośbą o ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, pod chórem znajduje się puszka, liczymy na aktywność KR i nie tylko, tak jak w ubiegłych latach ofiary będą również zbierane podczas Drogi Krzyżowej. Z góry składamy serdeczne Bóg zapłać.
  6. Za tydzień taca /wprawdzie spóźniona/ przeznaczona będzie na ogrzewanie kościoła i inwestycje
  7. W przyszłą niedziele zbiórka ofiar do puszki na misje – Ad Gentes.
  8. Dziękujemy za ofiary wpłacone na konto parafii.
  9. Od 16 lat na terenie parafii pw. Św. Anny w Lubartowie działa Hospicjum /była o nim mowa podczas naszego odpustu parafialnego/, które bezpłatnie otacza troską chorych na różne odmiany nowotworowe.
    Odpowiadając na prośby o przyjęcie chorych do hospicjum stacjonarnego, został wybudowany nowy budynek, gdzie znajdą schronienie wszyscy oczekujący na miejsce.
    Aby mógł on jak najszybciej służyć chorym potrzebne jest wsparcie w postaci przekazania 1,5% lub dowolnych darowizn na budowę hospicjum. Szczegóły na plakacie przed świątynią.

Harmonogram spotkań kandydatów do sakramentu bierzmowania

Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.

NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689