I Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Piotrowi Surowiec i Magdalenie Gąsiewskiej. Dziękujemy za ofiarę 110 zł.
    W sobotę 4 marca zapraszamy do sprzątania rodziny z Wierzbicy wsi. Rodzinę: Połajdowicz; Jasiocha; Bukszyńskich; Ślusarczyk; Gałeckich; Grudzień. Zapraszamy od godz. 8.00.
  2. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na Nabożeństwa:
    Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30;
    Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.30.

Każdy kto bierze udział w Drodze Krzyżowej i w Gorzkich Żalach może uzyskać odpust zupełny, który może ofiarować za siebie lub za zmarłą osobę.
  3. Zwracamy się z prośbą o ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, pod chórem znajduje się puszka, liczymy na aktywność KR i nie tylko, ofiary będą również zbierane podczas Drogi Krzyżowej tak jak w ubiegłych latach. Z góry składamy serdeczne Bóg zapłać.
  4. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek, I Sobota i I Niedziela Miesiąca. W piątek o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, spowiedź od godz. 16.00; Droga Krzyżowa o godz. 16.30 prowadzona przez Seniorów z Koła Senior plus. W sobotę o godz. 7.00 msza w intencji KR; w niedzielę adoracja i wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  5. Wójt Gminy Wierzbica zaprasza na Gminny Dzień Kobiet, który odbędzie się w Szkole Podstawowej w Wierzbicy 4 marca o godz. 17.00.
  6. Dziękujemy za ofiary na Kościół: bezimienna – 100;
  7. Dziękujemy również za ofiary wpłacone na konto parafii.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.

NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689