I Niedziela Adwentu

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: P. Danucie Ugarenko; Henrykowi Połajdowicz; Tadeuszowi Pasickiemu; Zuzannie i Magdalenie Winiarskiej; Władysławie Dziewa. Dziękujemy za ofiarę 100 zł.
    W sobotę 9 grudnia zapraszamy do sprzątania mieszkańców z Wierzbicy-Osiedla. Rodzinę: Pasickiego Pawła; Pasickiego Wiesława; Wilczewskich; Wolińskich; Rogalskich; Kloc. Zapraszamy po mszy rekolekcyjnej o godz. 17.00.
  2. W okresie Adwentu zapraszamy na RORATY: w Niedzielę o godz. 6.00 oraz w Środę i Piątek o godz. 7.00 oprócz Rekolekcji.
  3. Jutro wspomnienie Św. Barbary. O godz. 15.00 wystawienie Najświętszego. Sakramentu a o godz. 16.00 Msza Święta w intencji Górników
  4. W piątek obchodzić będziemy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, Msze Święte o godz. 9.00 i 17.00. Na mszy o godz..17.00 Poświęcenie medalików dzieciom I komunijnym.
  5. Rekolekcje Adwentowe w naszej Parafii już w tym tygodniu od 8 -10 grudnia, wygłosi je Ks. Krzysztof Pochwatka – wikariusz Par. Bychawa. Przyszła Niedzielna taca jest wyrazem wdzięczności rekolekcjoniście za wygłoszone rekolekcje. /Program Rekolekcji/.
  6. Są już do nabycia świece Caritas na stół wigilijny: małe w cenie 10 zł, duże w cenie 20 zł, kule w cenie 25 zł. Można je nabyć w zakrystii jak również pod chórem na stoliku.
  7. Bóg zapłać za ofiary na kościół: dziękujemy za ofiary wpłacone na konto parafii jako darowizna na cele kultu religijnego, którą można odpisać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Harmonogram spotkań kandydatów do sakramentu bierzmowania

Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.

NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689