I Niedziela Adwentu

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: P. Stanisławie Bojar; Piotrowi Wojewódzkiemu; Marlenie Banach; Sabinie Kister. Dziękujemy za ofiarę 60zł
  W sobotę 3 grudnia zapraszamy do sprzątania rodziny z Chylina Małego. Rodzinę: Kanadys; Grudzień; Kasjan senior i junior; Piziurny. Zapraszamy po mszy rekolekcyjnej o godz. 17.00.
 2. Dziękujemy P Andrzejowi Chlebiuk za pomalowanie zaplecza po przeróbce ogrzewania, p. Grzegorzowi Flisiuk dziękujemy za konstrukcje wieńca Adwentowego a P. Halinie Rybaczuk za dekorację.
 3. W okresie Adwentu zapraszamy na RORATY: w Środę i Piątek o godz. 7.00 oprócz Rekolekcji a w czwartek o 17.00.
 4. Rekolekcje Adwentowe w naszej Parafii już w tym tygodniu od 2 – 4 grudnia, wygłosi je Ks. Gustaw Sikora – Proboszcz Parafii Leszkowice. Przyszła Niedzielna taca jest wyrazem wdzięczności rekolekcjoniście za wygłoszone rekolekcje. /Program Rekolekcji/.
 5. W czasie Rekolekcji odbędzie się zbiórka artykułów spożywczych dla podopiecznych Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta w Chełmie. Zachęcamy do włączenia się w zbiórkę.
 6. Są już do nabycia świece Caritas na stół wigilijny: małe w cenie 10 zł, duże w cenie 20 zł. Można je nabyć w zakrystii jak również pod chórem na stoliku.
 7. W tym tygodniu przypada I Czwartek i I Piątek miesiąca i I Sobota miesiąca. W piątek o godz. 15.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu;
 8. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:
  Zapowiedź druga:
  • Konrad Stałega i Aleksandra Rowińska oboje z Pniówna Par. Tut.
  Jeżeli ktoś zna przeszkody uniemożliwiające zawarcie małżeństwa prosimy o zgłoszenie ich w kancelarii.

W tym tygodniu patronują nam:
• Środa, 30 listopada – św. Andrzej Apostoł, brat św. Piotra Apostoła. Tradycja mówi, że ewangelizował tereny, na których dziś dominuje prawosławie, stąd jest bardzo czczony w Kościołach wschodnich (święto).
• Sobota, 3 grudnia – św. Franciszek Ksawery (1506-1552), prezbiter, jezuita, uważany za jednego z największych misjonarzy w dziejach Kościoła


HARMONOGRAM SPOTKAŃ KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA


Polecamy artykuł o witrażach w naszym kościele parafialnym.
Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:

PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NOWY NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689


WAŻNE:
Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.