Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dziś ostatnia niedziela roku liturgicznego, w którą obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. W dniu dzisiejszym na prośbę papieża Franciszka młodzież gromadzi się, aby obchodzić Światowy Dzień Młodzieży. Ogarnijmy ludzi młodych serdeczną modlitwą, aby wzrastali w wierze, nadziei i miłości oraz zawsze żyli w bliskości Chrystusa.
  2. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: P. Mieczysławie Golik; Karolinie i Jolancie Miszczak; Teresie Bożek; Krystynie Kawiak; Andrzejowi Kawiak. Dziękujemy za ofiarę 50 zł.
    W sobotę 26 listopada zapraszamy do sprzątania rodziny z Chylina Małego: Rodzinę Bojar; Jaworskich; Wojewódzkich; Banach; Jęczała; Kulik. Zapraszamy już od godziny 8.00.
  3. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na ogrzewanie kościoła, za zrozumienie i ofiary dziękujemy.
  4. Rekolekcje w naszej Parafii odbędą się w dniach od 2 – 4 grudnia, wygłosi je Ks. Gustaw Sikora – Proboszcz Parafii Leszkowice.
  5. Przypominamy, że nadal można zgłaszać kandydatów do Rady Duszpasterskiej.
  6. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:
    Zapowiedź pierwsza:
    • Konrad Stałega i Aleksandra Rowińska oboje z Pniówna Par. Tut.
    Jeżeli ktoś zna przeszkody uniemożliwiające zawarcie małżeństwa prosimy o zgłoszenie ich w kancelarii.

W tym tygodniu patronują nam:
• wtorek, 22 listopada – Święta Cecylia (III w.), dziewica i męczennica, patronka muzyki kościelnej;
• czwartek, 24 listopada – Święty Andrzej Dung-Lac i Towarzysze (XVIII/XIX w.), męczennicy wietnamscy.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.